Помилка 0x80071a91 у службі Windows Update 10

Оновлення Windows, мають вирішальне значення для системи. Вони надають оновлення безпеки, які мають важливе значення для системи. Якщо оновлення Windows не приходять, це може становити загрозу для системи, і тому такі проблеми повинні вирішуватися в пріоритетному порядку. Відома помилка з оновленнями Windows -  помилка 0x80071a91 . Код помилки 0x80071a91 виникає, коли "Підтримка транзакцій в зазначеному диспетчері ресурсів файлової системи не запущено або була відключена". Це відбувається, коли служба з ім'ям Диспетчер ресурсів файлової системи (FSRM) не працює належним чином, хоча причин може бути більше.

Як виправити помилку 0x80071a91 при оновленні Windows 10

1. Скидання служби FSRM

Як уже згадувалося, основною причиною помилки, є переривання служби диспетчера ресурсів файлової системи (FSRM). Таким чином, ми можемо спробувати скинути цю службу. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • fsutil resource setautoreset true C:\

Після виконання команди перезапустіть систему.

Скидання служби FRSM через CMD

2. Тимчасово відключити антивірус

Цілком можливо, що антивірусне програмне забезпечення заважає процесу оновлення Windows. Таким чином, ми можемо тимчасово відключити антивірусну програму і перевірити, чи допомагає це.

Призупинення стороннього антивіруса

3. Скидання компонентів служби Windows Update

Скидання кеша центру поновлення в Windows 10, може бути корисною дією при цій помилці. Зверніться до керівництва по посиланню, воно виправляє більшість проблем з помилками при оновленні та встановлення оновлень Windows 10.

4. Видалити журнали транзакцій Common Log File System (CLFS)

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди, одну за однією, натискаючи Enter після кожної:

cd /d %SystemRoot%\System32\SMI\Store\Machine

attrib -s -h *

del *.blf

del *.regtrans-ms

Перезагрузите систему и проверьте, можете ли вы обновить Windows.

Удалить журналы транзакций Common Log File System (CLFS)

5. Перезапустить службу центра обновления Windows

Откройте диспетчер устройств и перейдите в службы. В службах найдите "Центр обновлений Windows", нажмите на нем правой кнопкой мыши и выберите "Перезапустить". Если у Вас эта служба отключена, то Включите ее обязательно.

Перезапустить службу обновления Windows