Як повністю видалити BlueStacks з комп'ютера Windows 10

Microsoft зробила спрощений варіант для видалення програми uwp або Win32 на комп'ютері з Windows, іноді це може бути "неякісне видалення". Ці додатки іноді мають тенденцію залишати записи реєстру або небажані файли навіть після їх видалення. Це створює додаткову працю, тому що нам потрібно вручну шукати файли, що і видаляти їх вручну. Якщо говорити про реєстр, то це не найкращий варіант, тому що там міститься сотні тисяч записів і не якісне видалення програм, створюють там призначені для користувача настройки і деякі збереження даних. Це керівництво буде корисно в разі, коли користувач планує перевстановити програму і правильно видалити  Bluestacks. 

Повністю видалити BlueStacks на комп'ютері

Перш за все вам потрібно буде видалити її через панель управління. Наберіть в пошуку, близько пуск, панель управління і відкрийте вікно.

  • В панелі управління натисніть на " Видалення програми ".
  • Далі вам буде надано список в якому ви повинні знайти і виділити програму  Bluestacks. Після чого натисніть  видалити зверху на панелі.
  • Ваша робота ще не завершена. Тепер, як обговорювалося вище, вам потрібно буде видалити всі залишилися небажані файли по одному.

панель управління

Видалення залишилися непотрібних файлів і записів

Крок 1 . Тепер завдання знайти папку  BluestacksSetup. Ймовірно вона знаходиться в прихованій в папці ProgramData  кореневому каталозі або диску C: \. У свою чергу папка  ProgramData  за замовчуванням теж прихована.

  • Увімкніть відображення прихованих папок і файлів.
  • Знайдіть в папці ProgramData, папку  BluestacksSetup і видаліть її повністю.

Включити приховану папку program Data

Крок 2 . Тепер натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть в діалогове вікно  % temp%. Відкриється нове вікно в якому виділіть всі файли і папки, і видаліть їх.

Швидкий вхід в папку temp

Крок 3 . В якості запобіжного заходу зробимо ще один крок, який забезпечить правильну очищення Bluestacks з вашого комп'ютера. Для цього вам потрібно відкрити редактор реєстру.

  • Натисніть Win + R і введіть regedit .

win + r

  • В відкрилися редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом і видаліть всі файли в папці Bluestacks.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ BlueStacks

Цей метод корисний для правильної очищення всіх залишкових файлів для всього програмного забезпечення, яке видаляється з використанням методу панелі управління і видалення програм Windows. Існує ще один спосіб, це стороннє ПО для оптимізації системи, але я прихильник прагматизму і вірю, що в microsoft працюють куди краще і розумніше працівники, які знають, що потрібно робити системі і що для неї погано або безпечно.