Помилка 0x80070666 при установці Microsoft Visual C ++

При установці пакету Microsoft Visual C ++ з'являється код помилки 0x80070666 з поясненням, що вже встановлена ​​інша версія продукту. Помилка може з'являтися навіть тоді, коли ви видалили попередню версію Microsoft Visual C ++ і намагаєтеся встановити свіжу заново. Помилка 0x80070666 при установці Microsoft Visual C ++ не застосовуватися до певної версії Windows і може з'являтися як в Windows 10, так і в Windows 7 або Windows 8.1. Винуватцем даної проблеми в більшості випадках є, що вже встановлена ​​попередня версія Microsoft Visual C ++ 2015. Наприклад, ви встановлюєте пакет Visual C ++ 2015 року, а в системі вже встановлено Visual C ++ 2017, який має ті ж бібліотеки, що і Visual C ++ 2015. За через це і відбувається конфлікт. Також, якщо центр поновлення Windows має установку пакета Visual C ++, то потрібно це зробити,щоб оновилися файли самого пакета. Давайте розберемо, як виправити помилку 0x80070666 при установці Microsoft Visual C ++ в Windows 10 / 8.1 / 7.

Помилка 0x80070666 при установці Microsoft Visual C ++

Як виправити помилку 0x80070666 при установці Microsoft Visual C ++

1. Видалення всіх пакетів Visual C ++

Помилка найчастіше виникає, якщо на комп'ютері вже встановлена стара або новіша версія пакету Microsoft Visual C ++. Натисніть Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб швидко відкрити видалення програм. Знайдіть ту версію пакету, яка при установці видає помилку 0x80070666, і видаліть. Також, зверніть увагу, що присутні два пакети: x86 і x32. Їх потрібно видалити обидва. Після видалення, перезавантажте ПК і спробуйте установку Microsoft Visual C ++.

Якщо не допомогло, то видаліть новішу версію. Наприклад, встановлюєте 2015 року, то видаліть 2017.

видалення Microsoft Visual C ++ 2015

2. Запуск усунення неполадок

У Microsoft є спеціальні утиліти, як розв'язувати проблеми з різними проблемами, в тому числі і усунення неполадок зі встановленням або видаленням програм . Я зібрав всі ці утиліти в одне місце, і ви можете завантажити одну з них по цій посилання (найостанніша). Запустіть утиліту і виконайте вказівки на екрані. Вона автоматично виявить помилки програм, пошкодженого реєстру, і відновить їх. Якщо помилка 0x80070666 все ще з'являється, перейдіть до наступного способу нижче.

засіб усунення неполадок пов'язаних з установкою або видаленням програм

3. Установка оновлень

Якщо очікуються будь-які оновлення, то їх потрібно встановити, так як там можуть бути додаткові пакет Microsoft Visual C ++. Перейдіть в центр поновлення Windows і перевірте. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> і праворуч перевірте наявність очікують установку оновлень. Після установки оновлень, перезавантажте комп'ютер або ноутбук і спробуйте установку Microsoft Visual C ++.

Примітка:  Якщо ви використовуєте Windows 7, натисніть Win + R і введіть wuapp .

перевірити наявність оновлень

4. Скористаємося CMD для відновлення Visual C ++

Може бути так, що ви встановлюєте Microsoft Visual C ++ 2015 і у вас з'являється код помилки 0x80070666 з поясненням на видалення цього пакета. В " списку видалення програм " його немає, але насправді він присутній і не відображається. Давайте розберемо, що робити.

В першу чергу скачайте сам установник Microsoft Visual C ++ 2015 року, і запам'ятайте його місцезнаходження. Чи не запускаємо його, а просто завантажуємо і запам'ятовуємо шлях. Запускаємо командний рядок від імені адміністратора вводимо команди:

  • CD C:\Users\*YourUser*\Downloads
  • vc_redist.x64.exe /uninstall
  • У вікні, що з'явилося натискаємо на " Виправити " і дотримуйтесь рекомендацій.

CMD для відновлення Visual C ++