Пропали ярлики з робочого столу Windows 10

Приховання або відображення значків на робочому столі досить просто в Windows 10. Вам просто потрібно натиснути правою кнопкою миші на робочому столі, натиснути " Вид ", а потім вибрати "Відображати значки робочого столу" , щоб показати / приховати ярлики на робочому столі. Іноді ви можете не бачити ярлики та інші файли на робочому столі, навіть якщо на робочому столі налаштоване відображення значків. Якщо у вас пропали ярлики з робочому столу Windows 10, то ви можете спробувати кілька рішень, наведених нижче.

Перевірте настройки відображення значків на робочому столі

  • Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі. Натисніть Вид і Відображати значки робочого столу . Якщо цей параметр у вас в порядку і ярлики не з'явились, то прямуємо далі.

Вид і відображати значки на робочому столі

Автоматична настройка значків

Цей метод підійде, якщо після відключення від зовнішнього монітора перестають відображатися ярлики на робочому столі. Ця опція нічого не робить, але ставить назад зниклі ярлики, які раніше були поза зоною огляду екрану.

  • Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть Вид , потім натисніть на Упорядкувати значки автоматично .

Упорядкувати значки автоматично

Вимкнути режим планшета

Коли ваш пристрій Windows 10 знаходиться в режимі планшета, ви не можете бачити свої ярлики на робочому столі. З цього потрібно відключити режим планшета.

  • Відкрийте Всі параметри > Система > Режим планшета   і праворуч виберіть в рядку " При вході в систему " Використовувати режим робочого столу .
  • Перезавантажте комп'ютер і якщо ярлики не з'явились на робочому столі, то клацніть правою кнопкою миші на робочому столі, виберіть "Вид", а потім "Відображати значки робочого столу".

відключити режим планшета

Відновити Windows 10 до попередньої дати

Якщо ярлики на робочому столі було видно кілька днів тому, то ви можете спробувати відновити Windows 10 до більш ранньої дати. Зверніться до мого керівництва, як відкотити систему назад за допомогою точки відновлення.

Створити новий обліковий запис користувача

Якщо ви не можете жити без значків на робочому столі, ви можете створити новий обліковий запис користувача. Зверніться до подальшого керівництву, як створити локальну парну запис користувача в windows 10.