Помилка LoadLibrary з кодом 1114 в Windows 10

Коли ви користуєтеся програмами або іграми, які використовують графіку, то ви можете зіткнуться з помилкою в фоном режимі  LoadLibrary failed with error 1114: Відбувся збій у програмі ініціалізації бібліотеки динамічного компонування (DLL) . У більшості випадках цю помилку можна вирішити шляхом зміна графіки, оновленням драйверів і оптимізації Windows 10 для максимального використання ресурсів ПК.

LoadLibrary failed with error 1114

Як виправити LoadLibrary failed with error 1114 в Windows 10

Якщо ви встановили нещодавно програму, гру або внесли певні зміни в будь-який додаток, то спробуйте скасувати ці дії. Якщо не допомогло, то розберемо способи як виправити помилку LoadLibrary з кодом 1114.

1. Вибрати інше GPU для різних додатків в Windows 10

Так як помилка відбувається через нестачу графіки, то ми можемо розвантажити систему і вибрати, щоб додаток відкривалося в інтегрованій відеокарті або зовнішньої. Відкрийте " Параметри "> " Система "> " Дисплей "> справа " Налаштування графіки " і виберіть той додаток, що викликає у вас помилку.

Це повне керівництво продуктивності графіки для додатків в Windows 10

настройка графіки UWP або Win32 додатків в Windows 10

2. Збільшити продуктивність за допомогою електроживлення

Цей метод підійде для ноутбуків, методи нижче для ПК. Відкрийте " Панель управління "> " Електроживлення "> " Налаштування схеми електроживлення "> " Змінити додаткові настройки живлення ".

  • У новому вікні, знайдіть " Параметри живлення відеокарти " і розгорніть список. Далі встановіть " Максимальне значення " в параметрах від батареї і від мережі .
  • Якщо у вас є графа  Switchable Dynamic Graphics (перемикається динамічна графіка), то розгорніть список і в "Глобальні параметри" виставте також максимальні значення від мережі і батареї . Як видно на скріншоті у мене немає цієї графи.

Параметри живлення відеокарти

3. Висока продуктивність відокарти за допомогою утиліт

Скористаємося стандартними програмами від виробників відеокарт, щоб збільшити максимальну продуктивність чіпа. Деякі комп'ютери використовують графічні карти від NVIDIA, деякі від AMD або інших. Я буду наводити приклад на Nvidia. Відкрийте утиліту Nvidia і перейдіть " Управління параметрами "> вкладка " Глобальні параметри "> і виберіть зі списку кращий графічний процесор "Nvidia високопродуктивний процесор ".

Nvidia висока продуктивність процесора