Помилка 0x00000709 при підключенні принтера в Windows 10

Однією з найбільш неприємних проблем з принтером є те, що він відмовляється налаштовуватися на вашому комп'ютері. Коли у нього виникають проблеми з конфігурацією, одна з поширених помилок, які він видає, це  0x00000709. Це відбувається, якщо вже встановлений налаштований принтер за замовчуванням або Windows не хоче взагалі налаштовувати новий принтер. Повідомлення про помилку звучить наступним чином:

Неможливо завершити операцію (помилка 0x00000709). Перевірте ім'я принтера, щоб переконатися, що принтер підключений до мережі.

помилка 0x00000709

Виправити помилку 0x00000709 при підключенні принтера в Windows 10

1. Запустити засіб усунення неполадок принтера

Швидкий варіант це завантажити і запустити спеціальну утиліту від Microsoft щодо усунення проблем з принтером. Якщо утиліта не допомогла або ви не хочете її завантажувати, то натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть  msdt.exe /id PrinterDiagnosticі виконайте вказівки на екрані.

Запуск діагностики принтера

2. Оновлення драйверів принтера

Вам слід оновити драйвери принтера. Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Далі знайдіть Контролери USB і розсуньте список натиснувши на стрілочку збоку. Знайдіть рядок " Складений USB пристрій " і обновіть їх все, натиснувши по ним правою кнопкою миші і вибравши " Оновити драйвер ". Перезавантажте комп'ютер .

Оновити складене USB пристрій

3. Використовуйте редактор реєстру

Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. Далі перейдіть по шляху:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows

Крок 1 . Праворуч ви побачите Device , клацніть по ньому два рази і в поле "значення" напишіть своє ім'я принтера та натисніть OK. З'явиться повідомлення: " Неможливо відредагувати пристрій: помилка запису нового вмісту". Ще раз натисніть OK. Ім'я принтера можна подивитися в панелі управління " Панель керування \ Обладнання і звук \ Пристрої та принтери ". Чи не закривайте реєстр, а дотримуйтесь нижче кроці.

Змінити ім'я принтера в реєстрі

Крок 2 . Тепер натисніть правою кнопкою миші на папці Windows  і виберіть " Дозволи ... ".

Права доступу в реєстрі на принтер

Крок 3 . Дуже важливо! Знайдіть групу ОБМЕЖЕНІ і запам'ятайте, запишіть, сфотканная параметри які стоять за замовчуванням, перш ніж приступати до подальших налаштувань. Далі в графі " Дозволити " поставте дві галочки " Повний доступ " і " Читання ". Тепер натисніть "Застосувати", а потім "OK".

Повний доступ обмеженим

Крок 4 . Після цього клацніть правою кнопкою миші праворуч на файл з ім'ям  UserSelectedDefault  і виберіть " Перейменувати ", і перейменуйте його на ім'я вашого принтера . Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Важливо! Після того, як ви додали принтер, не забудьте повернути зроблені вами дозволу, як в кроці 3, тому як були, за замовчуванням.

Перейменувати UserSelectedDefault принтер