Код 19: Windows 10 не вдається запустити цей пристрій

Код 19: Windows не вдається запустити цей пристрій - одна з наймасштабніших помилок в диспетчері пристроїв. Ця проблема відноситься до апаратних пристроїв, таким як CD / DVD приводи, клавіатури, миша і інші USB-пристрої. В основному, код помилки 19 виникає через не правильного надання ключа реєстру, ключ просто не відкривається (пошкоджений), або коли визначальне пристрій показує не одну службу, а дві.

Для початок просто перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка. І перш ніж приступити до виправлень, створіть точку відновлення системи, щоб в разі чого можна було відновити систему до попереднього стану.

1. Поновити драйвер пристрою

Крок 1 . Перевстановити сам драйвер проблемного пристрою. Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. У диспетчері пристроїв знайдіть проблемне пристрій, який видає код помилки 19 , і видаліть його. Також не забудьте поставити галочку "Видалити програми драйверів для цього пристрою".

видалити драйвер веб камери

Крок 2 . Далі перезавантажте ПК і, коли ваш комп'ютер перезавантажується, є дві можливості:

  1. Windows 10 автоматично виявить пристрій і встановить його драйвер.
  2. Операційна система сама знайде пристрій, але не зможе встановити його драйвер. В такому випадку вам слід перейти на сайт виробника пристрою, завантажити і встановити його.

2. Приховані пристрою

Наприклад, коли ви за певний проміжок часу використовували і підключали до ПК 5 клавіатур. Всі ці 5 клавіатур зберігаються і можуть заважати основній. З цього потрібно видалити забуті старі пристрої. Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. У диспетчері пристроїв натисніть на вкладку " Вид " і виберіть " Показати приховані пристрої ". Всі старі пристрої, які були підключені до вашого ПК будуть позначені прозорим кольором. Видаліть їх все і перезавантажте ПК.

Приховані драйвера в диспетчері пристроїв

3. Проблема iTunes

Незважаючи на те, що iTunes є досить популярним програмним забезпеченням, воно створює безлад в реєстрі. Якщо ви використовуєте його, це може бути причиною проблеми Коду 19.

Варіант при використанні класичного додатки Win32. Якщо ви використовуєте звичайне класичне додаток iTunes, то перейдіть " Панель управління "> " Видалення програм ", знайдіть в списку програму iTunes і натисніть кнопку " Відновити"  на верхній панелі інструментів. Дотримуйтесь інструкцій майстра до кінця і перезавантажте ПК.

відновити iTunes

Варіант, якщо у вас встановлений UWP iTunes. Також є і UWP додаток, що завантажується з магазину Windows Store. Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть iTunes, виділіть її та натисніть на " Додаткові параметри ". У такий вікні натисніть " Виправити " і якщо це не вирішило проблему, то " Скинути ".

iTunes UWP додаткові параметри

Якщо не допомогло, то просто видаліть повністю все пов'язані служби і програми з iTunes , перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка код 19, коли Windows 10 не вдається запустити цей пристрій.

4. Код 19 в пристрої CD / DVD

Код 19 найчастіше виявляється в CD або DVD пристрої. Якщо у вас так, то натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class
  • Розведіть список папки Class і знайдіть там значення {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
  • Якщо з правого боку у вас є два ключі UpperFilters і   LowerFilters , то видаліть їх. Нижче на скрині їх немає. У вас повинно бути також.

CD ROM код 19 виправити

5. Замініть пристрої

Якщо всі перераховані вище обхідні шляхи не можуть вирішити Код 19 - Windows не може запустити це обладнання, у вас немає іншого вибору, крім як замінити пристрій. Не можна виключати можливість несумісності. Отже, видаліть проблемне пристрій і замініть його на сумісний з Windows 10.