Помилка 0xc0000135 при запуску гри або програми

Код помилки 0xc0000135 може мати два види повідомлення: " Exception Processing Message 0xc0000135 " і " Помилка при ініціалізації програми 0xc0000135 ". Помилка 0xc0000135 виникає, коли користувач намагається запустити гру або програму, яка вимагає великої графічної обробки. Вона може з'являтися через відсутність DLL-файлу, пакета Visual C ++ або NET Framework. Пошкоджені системні файли і режим несумісності, також можуть викликати код помилки 0xc0000135. Давайте розберемо, як виправити помилку 0xc0000135 при запуску ігор або додатків.

Важливо: перезавантажувати комп'ютер або ноутбук після кожного зробленого пункту або установки додаткового компонента як NET Framework або Visual C ++.

1. Графіка

Якщо ви використовуєте ноутбук в 4к, то явний факт того, що процесорний GPU не витягне цю графіку і логічним буде встановити програму з драйверами від Nvidia або AMD для використання дискретної графіку, якщо вона є. Це стосується і комп'ютерів. Відвідайте офіційний сайт і скачайте останню версію утиліти з драйвером для зовнішньої відеокарти.

2. Сканування на шкідливе ПЗ

Шкідливе ПО це проблема для користувача і великій кількості різних помилок в системі Windows. Раджу скористатися саме сканером як Zemana або Dr.Web, щоб виявити загрози.

3. Режим сумісності

Якщо ви отримуєте помилку при запуску виконуваного .exe файлу, то в більшості випадків це пов'язано з сумісністю Windows. Швидше за все додаток, яке ви запускаєте застаріло і не буде для нової версії Windows 10. Або навпаки, ви намагаєтеся запустити сучасне додаток або гру, яке не призначене до Windows XP або Windows 7.

 1. Клацніть правою кнопкою миші по .exe файлу і виберіть властивості.
 2. Перейдіть у вкладку "Сумісність".
 3. Поставте галочку "Запустити програму в режимі сумісності"
 4. Вибирайте по черзі різні ОС Windows, тисніть застосувати і перевіряйте запуск програми.

запуск програми в режимі сумісності

4. Перевірка пошкоджених системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть видавати помилку 0xc0000135 при запуску гри або програми. Скористаємося інструментами, які автоматично перевірять системні файли і виправлять пошкоджені, якщо такі є. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної:

 1. sfc /scannow
 2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

5. Установка Visual C ++

Деяким програм та ігор для правильної роботи потрібен пакет Visual C ++, який включає в себе DLL-файли. Ці файли також можуть бути пошкоджені. На форумі Microsoft писали, що після установки пакета Visual Studio 2012 помилка була вирішена. В першу чергу потрібно видалить старий, якщо він є.

 1. Натисніть Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб відкрити видалення програм.
 2. Знайдіть у списку " Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4" і видаліть. Якщо є x64 і x86, то видалити потрібно дві версії.
 3. Перейдіть на сайт Microsoft і завантажте Visual C ++ для Visual Studio 2012 Оновлення 4. Вам також потрібно завантажити і встановити дві версії x64 і x86.

видалити Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4

6. Установка .NET Framework

Вам потрібно завантажити і встановити NET Framework. Яку версію вибрати невідомо, так як багато чинників: стара програма і нова Windows 10 або стара Window 7 і нова програма. З цієї причини потрібно встановлювати по порядку:

 1. Microsoft .NET версії 1.1
 2. Microsoft .NET Runtime 4.8