Не можна увійти в обліковий запис Windows 10 - Що робити?

При спробі увійти в Windows 10 у вас з'являється повідомлення, що " Неможливо увійти в обліковий запис Windows 10 " з поясненням " зазвичай цю проблему можна усунути, вийшовши з вашого профілю, а потім увійшовши в неї знову. Якщо ви не вийдете зараз, всі створені вами файли або вносяться зміни будуть втрачені". Зазвичай це відбувається з обліковими записами Mocrosoft, а не локальними. У більшості випадках, помилка пов'язана з входом в систему з іншого IP-адреси, збиваючи попереднє розташування. Microsoft хоче упевнитися, що це, саме ви. Це свого роду заходи безпеки, але і бувають інші причини появи цього повідомлення, коли не вдається увійти в обліковий запис Windows 10. наприклад, після зміни налаштувань облікового запису або видалення або сторонні антивіруси і VPN програми / розширення можуть бути винуватцями, коли не вдається увійти в обліковий запис.

Не можна увійти в обліковий запис

Варіанти розвитку подій:

 1. Коли ви закриєте повідомлення про помилку, Windows 10 створює тимчасовий профіль, за допомогою якого ви завантажитеся на робочий стіл Windows 10. Може і не бути завантаження тимчасового профілю. У цій ситуації нижче 2-3.
 2. Ви можете завантажитися на робочий стіл за допомогою завантаження в безпечному режимі.
 3. Ви можете завантажитися під обліковим записом адміністратора. (Дотримуйтесь до кроку 1).

Виправити помилку "Не вдалося увійти в обліковий запис" Windows 10

В першу чергу необхідно скопіювати всі свої дані профілю, в який не можете увійти, на інший диск. Це свого роду резервна копія. Перейдіть C: \ Users (Цей комп'ютер> Диск C> Користувачі) і скопіюйте дані облікового запису (папку).

1. Видалити антивірус і VPN

Сторонній антивірус як Avast був помічений в проблемі з входом обліковий запис. Сторонні антивіруси можуть блокувати будь-яку підозрілу мережеву активність. Як відомо всі антивіруси мають помилкове спрацьовування. З цієї причини, видаліть повністю сторонній антивірус на комп'ютері або ноутбуці, і спробуйте увійти в обліковий запис Windows 10. Якщо у вас є сторонні програми, які пов'язані з мережею, інтернетом, видаліть їх.

2. Виправлення ProfileList в реєстрі

Крок 1 . Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ ProfileList
 • У гілці ProfileList, перемикайтеся на кожну папку виду S-1-5 .... і шукайте своє ім'я профілю в ProfileImagePath.
 • У моєму випадку це 1myWEBpc1. Не знімайте профіль, дотримуйтесь нижче, ви зрозумієте чому.

видалити профіль в реєстрі


Крок 2 . Клацайте нижче по порядку по S-1-5 ... і шукайте свій профіль, де буде вказано в кінці ім'я комп'ютера з ім'ям вашого профілю. У моєму випадку 1myWEBpc1 .PC . Якщо у вас є таке, то видаляйте вище профіль (Крок 1). Далі натисніть за своїм профілем, де в кінці .PC, і приберіть .PC з точкою.

Якщо у вас немає профілю з .PC, то видаліть вище профіль (Крок 1), щоб перезапустити комп'ютер. Профіль з ім'ям комп'ютера повинен з'явиться.

профіль облікового запису ПК

Крок 3 . Відкрийте провідник (Цей комп'ютер) і натисніть на вкладку "Файл" в лівому верхньому кутку, виберіть "Параметри". У новому вікні перейдіть у вкладку "Вид" і встановіть два значення:

 1. Зніміть галочку "Приховувати захищені системні файли".
 2. Встановіть "Показувати приховані файли".

Включення прихованих папок і файлів

Крок 4 . Перейдіть по шляху C: \ Users (Цей комп'ютер> Диск C> Користувачі). Скопіюйте з папки 1myWEBpc1 .pc чотири файли в папку 1myWEBpc1:

 1. NTUSER.DAT
 2. NTUSER.DAT.LOG1
 3. NTUSER.DAT.LOG2
 4. NTUSER.INI

Перезавантажте ПК, і проблема з входом в обліковий запис повинна бути вирішена.

папки профілів

3. Додаткове супутніх

 1. Якщо нічого не вийшло, то ви повинні зрозуміти принцип. Спробуйте створити новий обліковий запис адміністратора і перекинути з неї, зазначені вище 4 файлу, в обліковий запис з якої неможливою увійти.
 2. Можна спробувати перекинути ці 4 файлу, взявши з іншого профілю, якщо він є. Навіть на іншому ПК, але не через інтернет.
 3. Створіть локальну обліковий запис і змініть пароль облікового запису Microsoft не має через сайт, а через параметри Windows 10 "облікові записи".
 4. Ви можете просто створити локальну обліковий запис адміністратора і перемістити в неї всі файли зі старого неробочого профілю.