Проблема адаптера бездротових мереж або точки доступу

На комп'ютерах і ноутбуках є два види підключення до інтернету: підключення через кабель ethernet і бездротове підключення через WiFi . Більшість користувачів, які використовують ноутбук з системою Windows 10 або планшет, підключаються до інтернету по бездротової мережі WiFi. Це зручно і мобільно, але вони також відчувають проблему з підключенням до інтернету, і щоб розв'язати цю проблему, запускають діагностику неполадок з мережею, яка видає помилку " Проблема адаптера бездротових мереж або точки доступу ". У цій інструкції про те, як виправити проблему бездротового адаптера або точки доступу в Windows 10 / 8.1 / 7.

Проблема адаптера бездротових мереж або точки доступу

Як виправить проблему адаптера бездротових мереж або точки доступу в Windows 10/7 / 8.1

Для початок ви повинні виконати прості речі, щоб виключити їх з винуватців проблеми з підключенням до інтернету по бездротової мережі WiFi. Вимкніть комп'ютер або ноутбук, далі вимкніть модем на 1 хвилину, і включіть все назад. Якщо ви підключаєтеся через створену точку доступу, наприклад використовуючи телефон як модем, то ви повинні переконатися, що з боку телефону немає ніяких проблем. Можна спробувати перезавантажити сам телефон. Якщо це не усунуло проблему, то приступимо до радикальних способів.

1. Нова реєстрація мережі

Спробуємо видалити поточну мережу і підключитися до неї за новою. Відкриваємо " Параметри "> " Мережа та Інтернет "> " WiFi "> справа " Управління відомими мережами ".

управління відомими мережами WiFi Windows 10


У новому вікні видаліть існуюче підключення до інтернету через WiFi, натиснувши " Забути ", і підключіться заново. Це повинно виправити помилку " Проблема адаптера бездротових мереж або точки доступу " Якщо не допомогло, то видаліть всі інші бездротові мережі, які присутні в списку.

видалити існуючі WiFi (забути)

2. Скидання мережі

Відкрийте " Параметри "> " Мережа та Інтернет "> " Стан "> праворуч знайдіть " Скидання мережі ".

Скидання мережі в Windows 10 April

3. Скидання Winsock, TCP / IP і Flush DNS

В першу чергу, якщо у вас налаштовані IP адреси надані провайдером, то запишіть їх, так нижче метод скине всі ваші мережеві настройки, протоколи і очистить кеш DNS. Запустіть командний від імені адміністратора і введіть команди і перезавантажте комп'ютер або ноутбук:

  • netsh winsock reset
  • netsh int ip reset
  • netsh int ipv4 reset
  • ipconfig /flushdns

netsh winsock reset

4. Відновити мережевий драйвер

Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб швидко відкрити диспетчер пристроїв. Знайдіть графу " Мережеві адаптери " і розсуньте список. У списку, бездротової WiFi адаптер матиме слово "Wireless" "AC", "Dual Band" або "802.11". Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть " Видалити пристрій ". У наступному вікні, якщо буде запропоновано встановити галочку " Видалити програми драйверів для цього пристрою ", ставимо галочку і видаляємо. Перезавантажуємо комп'ютер або ноутбук, і переходимо назад в диспетчер пристроїв, де вже потрібно натиснути правою кнопкою миші по WiFi адаптера і вибрати " Оновити драйвер ". Якщо помилка "Проблема адаптера бездротових мереж або точки доступу"З'являється, то рухаємося далі.

Також раджу відкрити центр поновлення Windows і оновити всі, що буде запропоновано.

Бездротовий мережевий адаптер WiFi драйвер

3. Перевірка DHCP-клієнт

Натисніть кнопок Win + R і введіть services.msc , щоб швидко відкрити служби. Знайдіть службу " DHCP-клієнт " і клацніть по ній два рази, щоб відкрити властивості. Переконайтеся, що тип запуску варто "Автоматично", і натисніть " Зупинити ", потім назад " Запустити ".

Якщо видасть вам помилку 5 - відмовлено в доступі при зупинці служби DHCP-клієнт , то ставимо тип запуску " Відключено ", натискаємо " Застосувати ". Далі перезавантажуємо ноутбук, заходимо назад в диспетчер пристроїв, і натискає " Зупинити ", після чого виставляємо тип запуску " Автоматично " і " Запустити ".

DHCP клієнт