Помилка FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE в Windows 10

Стоп код FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE  зазвичай виникає через цілого ряду факторів. Деякі з них: неповна установка, видалення будь-якої програми, деякі експлойти втручаються в нормальне функціонування вашого комп'ютера, пошкоджені сектори на жорсткому диску, пошкоджені системні файли, системні драйвери працюють неправильно, файли реєстру Windows несподівано змінюються або виникає "синій екран" під час оновлення Windows. Ця помилка показує, що була виявлена однобітових помилка, що означає це апаратна помилка пам'яті. Давайте тепер перевіримо, як виправити цю помилку.

Як виправити помилку FAULTY HARDWARE CORRUPTED PAGE

Якщо у вас виникають будь-які помилки, то я завжди рекомендую створювати атвоматіческую точку відновлення, щоб потім можна було відкотити систему на дні 2 назад в робочий стан. Це керівництво допоможе вам створити точку відновлення, включити і відкотити. Якщо вона у вас була відключена або ви не хочете втрачати файли, які зробили 2 хвилини тому при роботі, то давайте розберемо способи.

1. Перевірте свою оперативну пам'ять

Натисніть кнопок Win + R і введіть  mdsched.exe , щоб запустити діагностику пам'яті. Дотримуйтесь інструкції на екрані. Відповідно до обраної вами опції, комп'ютер буде перезавантажений і при перезавантаженні перевірить наявність проблем з пам'яттю. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, він виправить їх автоматично, в іншому випадку.

Є повне керівництво як перевірити оперативну пам'ять на помилки.

2. Запуск перевірку системних файлів

Етоn метод відновить потенційно пошкоджені системні файли Windows. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • sfc /scannow

Повне керівництво, як відновити системні файли Windows.

Перевірка і відновлення файлів

3. Відкат чи оновлення драйверів

Ви можете розглянути можливість відкоту або поновлення вашого драйвера пристрою. Якщо ваша система використовує програму від AMD, то поновіть драйвери AMD за допомогою функції автоматичного визначення драйверів AMD. Якщо Intel, використовуйте утиліту оновлення драйверів Intel.

Тут ви знайдете, як видалити, відключити, відкотити і оновити драйвери пристроїв в Windows.

4. Оновлення інтерфейс Intel Management Engine

Якщо ви використовуєте процесор, виготовлений Intel, то швидше за все у вас встановлений інтерфейс Intel Management Engine Interface (IMEI). Ви можете завантажити і встановити останню версію з сайту intel.com.

5. Запустіть засіб усунення неполадок служби Windows Update

Запустіть вбудоване засіб усунення неполадок служби Windows Update, щоб виправити найбільш поширені проблеми з оновленням в Windows 10. Можливо, це призведе до повторної завантаження служби Windows Update у разі видалення файлів цим засобом.