Видалити папки $ WINDOWS. ~ BT і $ WINDOWS. ~ WS в Windows 10

Папки $ WINDOWS. ~ BT і $ WINDOWS. ~ WS розташовані в кореневому каталозі системного диска, який зазвичай є диском "C". За замовчуванням ці папки приховані. Вам потрібно налаштувати відображення прихованих папок і файлів в провіднику, щоб побачити їх. Папки $ WINDOWS. ~ BT і $ WINDOWS. ~ WS створюються на вашому комп'ютері з Windows 10 Creators Update при установці оновлень Fall Creators Update до останньої версії.

  • Папка $ WINDOWS. ~ BT містить файли попередньої версії, щоб потім у разі чого повернутися назад.
  • В папці $ WINDOWS. ~ WS зберігаються файли для установки системи.

$ WINDOWS.  ~ BT і $ WINDOWS.  ~ WS

Якщо на вашому системному диску закінчується вільний простір, ви можете звільнити деяку кількість вільного місця, видаливши ці папки. Але як безпечно видаляти папку $ WINDOWS. ~ BT і $ WINDOWS. ~ WS в Windows 10? Оскільки ці папки є системними і містять важливі файли, багато користувачів задаються питанням, чи безпечно видаляти ці папки. Відповідь полягає в тому, що ви можете безпечно видалити ці папки, тільки якщо ви не хочете повертатися до попередньої установки або версії Windows. Якщо ви задоволені поточною версією Windows 10, ви можете видалити ці папки за допомогою функції очищення диска.

Як Видалити папку $ WINDOWS. ~ BT і $ WINDOWS. ~ WS в Windows 10

Важливо:  після видалення цих папок ви не зможете повернутися до попередньої версії Windows.

1 . Відкрийте "Цей комп'ютер" натисніть правою кнопкою миші на локальному системному диску, де розташована сама система, і виберіть " Властивості ".

Властивості диска C

2 . На вкладці " Загальні " натисніть на " Очищення диска ".

Очистити диск

3 . У новому вікні, що з'явилося, натисніть знизу на " Очистити системні файли ".

Очистити системні файли диска

4 . Нарешті, виберіть " Попередні установки Windows " і " Тимчасові файли установки Windows ". Натисніть "OK" і коли ви побачите діалогове вікно підтвердження, виберіть " Видалити файли ".

  • При виборі "Попереднє установки Windows" віддалиться папка $ WINDOWS. ~ BT, а так само і Windows.old
  • При виборі "Тимчасові файли установки Windows", віддалиться папка $ WINDOWS. ~ WS.

Пам'ятайте, що Windows 10 автоматично створить ці папки в наступний раз при оновленні до найновішої версії. Повторіть ці кроки ще раз, щоб видалити їх.

Попередні установки Windows і тимчасові файли установки Windows