Виправити wdf01000.sys синій екран в Windows 10

Wdf01000.sys  - це файл, пов'язаний з Windows Driver Framework, який, в свою чергу, обробляє системні драйвери. Пошкодження цього файлу / процесу означає, що драйвери почнуть створювати проблеми, що в кінцевому підсумку призведе до помилки "Синього екрану смерті". Опис помилок, пов'язаних з цим кодом, які ви можете зустріти:

  • DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
  • SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED
  • PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
  • System_Service_Exception
  • KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
  • DRIVER_VERIFIER_DETECTED_VIOLATION

wdf01000.sys Помилка синього екрану

Якщо ви не можете потрапити на робочий стіл або запустити безпечний режим, то створіть установчу флешку, щоб запустити розширені параметри. Запустіть установку Windows і коли дійдете до пункту "Встановити", то натисніть знизу на " Відновлення системи ". Далі ви можете запустити командний рядок і запустити усунення неполадок. Якщо ви можете потрапити в безпечний режим і робочий стіл, то дотримуйтесь нижче способів вирішення.

Відновлення системи при установки Windows 10

середовище відновлення командний рядок

1. Запустіть інструмент DISM

Запустіть інструмент DISM, щоб відновити потенційно пошкоджений образ системи. Якщо образ Windows стає непрацездатним, ви можете використовувати інструмент управління розгортанням образів і обслуговування (DISM) для поновлення файлів і вирішив цю проблему. Запустіть командний рядок і введіть команду. Якщо ви запускаєте командний рядок з робочого столу, то потрібно відкрити cmd від імені адміністратора.

  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

2. Запуск сканування SFC

SFC перевіряє пошкоджені системні файли і намагається автоматично відновити їх. Це може допомогти замінити Wdf01000.sys або будь-який пов'язаний файл, якщо він відсутній або пошкоджений. Запустіть командний рядок і введіть

  • sfc /scannow

Перевірка і відновлення файлів

3. Оновлення драйверів пристроїв

Оновлення драйверів може допомогти в усуненні цієї помилки синього екрану. Також можна розглянути можливість відкоту будь-якого нещодавно оновленого драйвера.

  • Ось процедура поновлення і скасування драйверів в Windows 10.

4. Запустіть засіб усунення неполадок синього екрану

Пошук та усунення несправностей "синього екрану" - це загальне засіб усунення неполадок, яке виявляє і усуває загальні причини помилок BSOD. Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок". Зі списку засобів усунення неполадок, запустіть засіб усунення неполадок Синій Екран .

усунення неполадок синій екран Windows 10

5. Заміна файлу wdf01000.sys

Можна спробувати замінити файл wdf01000.sys на точно такий же, але з іншого робочого ПК, ноутбука. Не раджу викачувати файли з інтернету, тільки якщо є інший ПК. Сходіть краще до сусіда з флешкою. Файл wdf01000.sys знаходиться по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ .

wdf01000.sys місце знаходження файлу