Файл не є додатком Win32

Можливо, у вас виникла проблема, коли програма, яку ви намагаєтеся запустити, пошкоджена або навіть відсутній. У цьому випадку Windows не зможе запустити файл належним чином, і операційна система буде генерувати помилку  не є додатком Win32. Зазвичай помилка полягає в тому, що виконуваний файл не є допустимим 32-розрядних додатком, тому відразу ясно, що у нас велика проблема. Однак не хвилюйтеся, тому що є способи повернути все на правильний шлях. Можливо під час завантаження програми, виконуваний файл був пошкоджений або завантаження не завершилася, або може бути, вона несумісна з версією Windows, яку ви зараз використовуєте. Можливо, це пов'язано з джерелом, звідки був завантажений файл. Завжди рекомендуємо завантажувати виконувані файли з основного джерела, якщо це можливо.

Помилка не є додатком Win32

Як виправити, якщо програма не є додатком Win32

Перший що потрібно зробити - це  видалити програму  і  знову завантажити її  з офіційного джерела. На цей раз переконайтеся, що завантаження файлу на 100 відсотків завершена, перш ніж намагатися встановити. Тепер, якщо у вас є компакт-диск з програмою, тоді непогано спробувати встановити його з цього фізичного носія. Так, ми знаємо, що більшість людей сьогодні не використовують фізичні носії, але для тих, хто ще живе хардкорним минулому, цей варіант для вас. Що робити, якщо програма вже встановлена, але не може запускатися?

  1. У сценарії, коли у вас виникли проблеми з уже встановленою програмою, яка працювала до цього, переконайтеся, що вона не була видалена. Ми прагнемо запускати додатки з ярлика, і є моменти, коли файл видаляється, ярлик залишається.
  2. Перевірити, чи маєте ви справу з  пошкодженим жорстким диском . Це може привести до збою роботи додатків. У такій ситуації рекомендую виконати дефрагментацію і перевірити диск на помилки.
  3. Якщо це нічого не допомогло, ви маєте справу з поганим файлом. Будь-яка асоціація файлів може бути змінена на .exe. Переконайтеся, що якщо ви завантажуєте виконуваний файл, це завжди розширення в кінці .exe .

Файл не пов'язаний з потрібною програмою

Коли справа доходить до операційної системи Windows, кожне розширення файлу пов'язано з програмою. Будь то .exe, .jpg, .png, .txt, .zip і т. П. Їм потрібно програма за замовчуванням, щоб відкрити їх. Можливо, ви маєте справу з ситуацією, коли призначена неправильна програма, і тому розумно перевірити, чи дійсно це так, і внести необхідні зміни. Давайте розберемо, як змінити асоціації файлів в Windows 10.

  • Відкрийте "Параметри"> "Додатки"> "Додатки за замовчуванням" Прокрутіть вниз і ви побачите Вибір стандартних додатків для типів файлів .
  • Якщо нічого не виявили для себе, то можете натиснути Скинути , щоб windows відновила настройки за замовчуванням.

Проблема з вірусом або шкідливим ПЗ

У гіршому випадку ваш комп'ютер заражений вірусом, хробаком, трояном або шкідливим ПЗ. Якщо це так, то ваш антивірус знешкодив зловреда, який сидів в виконуваному файлі, наприклад .exe, і ви не зможете вже запустити програму. Від частини це хороша новина. Перевірте свою антивірусну програму, щоб переконатися, що вона була поміщена на карантин, і зробіть необхідні заходи для її видалення з комп'ютера назавжди. Пишіть в коментарях, якщо Вам нічого не допомогло і не знаєте що робити, буду шукати додаткові методи по вашим запитам, і дописувати їх до керівництва. Успіхів!