Виправити помилку UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION в Windows 10

UNEXPECTED STORE EXCEPTION - це помилка синього екрану (BSOD) в Windows 10, яка вказує, що компонент сховища виявив несподіване виключення. Це може бути ваша Антивірусна програма, встановлена ​​на комп'ютері, можуть бути застарілі апаратні драйвери, може бути помилка в файлової системі, проблеми з додатком екрану блокування або висновок на несподіваний порт. Давайте розберемо парус маневрів, щоб постаратися виправити цю проблему.

UNEXPECTED STORE EXCEPTION

Способи вирішення помилки UNEXPECTED STORE EXCEPTION в Windows 10

1. Оновлення драйвер відеокарти

Для цього вам потрібно завантажитися в безпечному режимі. Коли завантажитеся на робочий стіл, натисніть поєднання клавіш Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ". У диспетчері пристроїв знайдіть графу "Відеоадаптери" і розсуньте її. Далі натисніть правою кнопкою миші, на драйвері відеокарти, і виберіть " Видалити пристрій ". Перезавантажте комп'ютер і зайдіть в центр поновлення windows " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows " і праворуч натисніть " Перевірка наявності оновлень ".

Якщо це нічого не допомогло, то тепер вам найкраще перейти на сайт виробника драйвера, таких як NVIDIA, AMD або Intel і завантажити останню версію драйвера. Після завершення завантаження просто  встановіть  драйвер і  перезавантажте  комп'ютер.

Видалити драйвер відео карти

2. Запуск інструментів SFC і DISM

Цей метод полягає у відновленні та способи їх усунення системних файлів, якщо вони працюють не правильно або були порушені.

Повне керівництво по виправленню системних файлів SFC і DISM.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду  DISM /Online /Cleanup-image /Restorehealth. Дочекайтеся закінчення процесу і не закривайте вікно CMD, а дотримуйтесь нижче.

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

Після того, як ви дочекалися закінчення процесу, все в тому ж вікні CMD, введіть ще одну команду sfc /scannow.

Перевірка і відновлення файлів

  1. Якщо ви побачили, що захист ресурсів Windows виявила пошкоджені файли і успішно їх відновила, деталі включені в CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log, то перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка.
  2. Якщо вам видає, що захист ресурсів Windows виявила пошкоджені файли, але не змогла виправити деякі з них, деталі включені в CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log, то задайте наступну команду в CMD  findstr /c:"[SR]" %windir%\Logs\CBS\CBS.log >"%userprofile%\Desktop\sfclogs.txt". Ця команда відкриє журнали на вашому робочому столі, а потім ви зможете вручну знайти файли, які викликають цю помилку на вашому комп'ютері. (деякі можна замінити з іншого ПК, деякі просто видалити і почати спосіб 2 заново).

3. Відключення швидкого запуску

Швидкий запуск корисний для тих, хто хоче, щоб їх комп'ютер завантажувався швидше. Це особливо корисно для комп'ютерів з жорстким диском. Але включивши цю функцію, коли комп'ютер завантажиться, він може відставати від деяких драйверів, що завантажуються при первинному завантаженні. Таким чином, це може бути потенційною причиною помилки UNEXPECTED STORE EXCEPTION.

  • Натисніть Win + R і введіть Control , щоб відкрити панель управління. Перейдіть в розділ  "Електроживлення" . Далі натисніть зліва на " Дії кнопок харчування ".

Дії кнопок харчування


  • Натисніть на " Зміна параметрів, які зараз недоступні ", щоб ви змогли користуватися нижче параметрами. Тепер Вам доступні параметри знизу. Вимкніть "Швидкий запуск"  прибравши галочку. Збережіть зміни.

Відключити швидкий запуск системи

4. Перевірка жорсткого диска

Іноді буває, що помилки на самому жорсткому диску можуть заважати правильній роботі системи, і видавати тим самим різні коди помилок на синьому екрані.

Ознайомтеся з повним керівництвом, як перевірити жорсткий диск на помилки.