Диск завантажений на 100% в Windows 10 - Що робити?

Один з найскладніших питань для вирішення з Windows 10 / 8.1 - це коли система перестає відповідати на запити або реагує повільно. Винуватцем даної проблеми може бути що завгодно, але сама повсякденна причина, це коли диск завантажений на 100 відсотків в диспетчері завдань. Багато хто почав звертати уваги на наполегливу завантаженість диска після оновлення Windows 7 до 8.1 і 10.

У цьому посібнику розглянемо крок за кроком різні рішення для усунення зазначеної проблеми. На багатьох форумах і сайтах є згадка таких методів, як відключити служби superfetch і prefetch, але я не буду рекомендувати теж саме, так в цих службах немає сенсу. Я маю на увазі, що можна реально відключити, щоб вирішити проблему з 100% завантаженням диска.

Завантаження диска 100

Виправити, коли диск завантажений на 100 відсотків в windows 10 / 8.1

Примітка: Рекомендую створити точку відновлення. І створювати кожен раз при будь-яких дій з інструкціями на сайтах і форумах.

1 . Оновлення windows, може привести до високого завантаження диска. Просто закрийте всі програми і дочекайтеся поки windows встановить оновлення, після чого перезавантажте комп'ютер.

2 . За допомогою панелі управління, видалити всі браузери, крім EDGE і Internet Explorer. Це ізолює проблему з плагінами (розширеннями для браузера). Інша пропозиція полягає у видаленні плагінів по одному з кожного браузера і перевірити, чи вирішено проблему із завантаженістю диска. Adobe Flash і Shockwave плеєр, відомі винуватці навантаження на диск. Знаючи той факт, що браузери можуть бути повторно встановлені в лічені секунди, то видаліть папку " ТЕМП ", набравши рядку провідника (мій комп'ютер)  % Temp% . Очистіть папку  Prefetch  (попередня завантаження файлів) по шляху  C: \ Windows. Якщо повністю не очистилися папки, то рекомендую завантажитися в безпечному режимі, щоб повністю очистити. Перезавантажте систему і почекайте хвилин 12, якщо причина усунеться, то можете заново перевстановити віддалені браузери.

3 . Варто розглянути вплив діагностичного відстеження в Windows 10. Багато користувачів звинувачують службу DiagTrack в 100% завантаженості диска. Якщо ви побачили в диспетчері завдань саме її у використанні навантаження на диск, то вимкніть її. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть туди команди одну за одною:

  • sc config "DiagTrack" start= disabled
  • sc stop "DiagTrack"

Відключення служби DiagTrack

4 . Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Наберіть в пошуку "cmd" і правою кнопкою миші запуск від імені адміністратора. У CMD введіть наступну команду chkdsk . Ця команда виправити помилки на диску.

командний рядок chkdsk

Якщо це не допомогло, то запустимо цю процедуру з підвищеними функціями. Введіть таку команду та натисніть Enter:

  • chkdsk.exe /f /r

5 . Відкрийте захисник Windows і відключити хмарну захист і подивіться на завантаження диска.

6 . Індексатор пошуку Windows Search - це один процес, який може бути винуватцем вашою проблемою 100-ою відсотковою завантаженням диска. Якщо ви не використовуєте пошук в windows, то можете відключити Windows Search, щоб переглянути чи вирішено проблему.

7 . Вимкніть Диспетчер друку , який в свою чергу працює відразу для всіх користувачів. Натисніть клавіші Win + R і введіть services.msc . Ваш принтер перестане працювати після цього. Але принаймні ви можете перевірити в цьому причина чи ні. Якщо причина в цьому пункті, то спробуйте підключити інший принтер або поновіть драйвера.

Диспетчер черги друку

8 . Налаштування візуальних ефектів допоможе вам знизити навантаження на диск.

9 . Оновлення ваші драйвера до останніх версій.

10 . Відкрийте командний рядок і введіть sfc / scannow  для перевірки цілісності системних файлів.

CMD sfc / scannow

11 . Відкрийте командний рядок, введіть таку команду та натисніть Enter, щоб запустити засіб вирішення проблем із продуктивністю.

  • msdt.exe /id PerformanceDiagnostic

msdt.exe / id PerformanceDiagnostic

12 . Віртуальна пам'ять представляє собою комбінацію ОЗУ і місця на диску і може бути причиною надмірного використання вашого диска. Якщо для виконання завдання недостатньо ОЗУ, диск використовується для доповнення ОЗУ. Потім дані, переміщені на диск, повертаються в ОЗУ. Спробуйте налаштувати файл підкачки і пограти розмірами. Задайте файл підкачки в 1.5 рази більше від вашого встановленого ОЗУ на комп'ютері і перевірте, якщо не допомогло, то дивіться більш оптимальну настройку файлу підкачки.

13 . Якщо нічого не допомагає, то можна скинути windows. Можете зробити резервну копію системи, щоб повернутися потім назад.

Скидання windows

14 . Стандартні режими харчування більш схильні до 100% -ної навантаженні використання диска, але перехід на високу продуктивність часто вирішує проблему. Натисніть Win + X і виберіть " Управління електроживленням ", далі натисніть на " Додаткові параметри харчування " і включіть " Висока продуктивність ".

Висока продуктивність

15 . Диск може бути завантажений на 100 відсотків через дефрагментації, яка налаштована за розкладом. Наберіть в пошуку windows " планувальник завдань " і запустіть додаток. Вимкніть всі заплановані завдання дефрагментації диска.

16 . В іншому випадку, якщо Диспетчер завдань показує 100% використання диска на пристроях Windows 10 з включеним режимом переривання і сигнальним повідомленням (MSI), см. В статті служби підтримки.

Рада : Знос диска є головним винуватцем зависання і завантаження під 100%. Якщо вашому диску вже 7 років, то швидше за все його доведеться замінити.