Завантажити VCRUNTIME140.dll і виправити помилку в Windows 10

Якщо ви зіткнулися з помилкою VCRUNTIME140.dll в Windows 10, то розберемо кілька робочих рішень для виправлення даної проблеми. Ця помилка часто виникає при відкритті додатків. Повідомлення з'являється, коли система не знаходить необхідний DLL-файл, який потрібно для запуску програми. Інша можлива причина помилки, це пошкодження бібліотек Dynamic-link library (.DLL) на вашому комп'ютері. У підсумку ви не можете запустити програми, програми та ігри, пов'язані з файлом VCRUNTIME140.dll, який видає помилку, що він відсутній. Для усунення цієї помилки потрібно завантажити VCRUNTIME140.dll файл, який знаходиться в програмі Visual Studio.

Dynamic Link Libraries (DLL) - Бібліотека динамічних посилань, це частини додатків, запущених в операційній системі Windows. Більшість додатків не є повними і вони зберігають коди в різних файлах. У разі необхідності, коли система не зможе отримати конкретний DLL-файл, в ньому відображається повідомлення про помилку, яке вказує на відсутність файлів DLL.

Способи вирішення помилки VCRUNTIME140.dll в Windows 10

VCRUNTIME140.dll - це в основному розширення програми Microsoft Runtime Library. Він знаходиться в папці "System32" і в самій настановної програмі Microsoft Visual Studio. Коли ви намагаєтеся запустити програму, відсутність вищезгаданого DLL файлу призводить до виникнення наступної помилки:

Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня VCRUNTIME140.dll. Спробуйте перевстановити програму.

Помилка VCRUNTIME140.dll

1. Відновлення Visual C ++ Redistributable для Visual Studio 2015

Файл VCRUNTIME140.dll йде з пакетом Visual C ++ Redistributable для Visual Studio 2015. Це дійсно необхідно для запуску всього програмного забезпечення, розробленого за допомогою С ++. Насправді відновлення пакета Visual Studio може усунути відсутню помилку DLL. Щоб усунути помилку, вам необхідно виконати наведену нижче інструкцію.

 • Відкрийте " Параметри "> " Додатки " і знайдіть останню версію Microsoft  Visual C ++ Redistributable  для пакета Visual Studio і натисніть на неї.
 • У мене на даній картинці останній пакет це 2017, але у багатьох 2015.
 • Натисніть кнопку " Змінити ".

Відновлення Microsoft Visual C ++ 2015 Redistributable x86


 • На екрані з'явиться вікно програми, натисніть " Виправити ".
 • Дочекайтеся завершення процесу відновлення. Потім перезавантажте комп'ютер з Windows 10, і перевірте наявність помилки. Якщо помилка з'являється, то переходимо до наступного пункту.

Виправити Visual C ++ Redistributable

2. Повторне Visual C ++ Redistributable для Visual Studio 2015

Якщо вам не вдається вирішити помилку VCRUNTIME140.dll в windows 10, то підходящої можливістю є перевстановлення Visual Studio 2015.

 • Видаліть старий пакет  Microsoft  Visual C ++ 2015 Redistributable. (Видалити можна способом вище, тільки натиснути "видалити").
 • Після видалення пакета, скачайте з сайту майкрософт, новий. Натисніть на веб-сайті " Завантажити " VCRUNTIME140.dll і виберіть з відповідністю вашої системи  vc_redist.x64.exe  (64-розрядної версії) або  vc_redist.x86.exe (для 32-розрядних систем) і натисніть кнопку " Далі ".
 • Після установки, перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи з'являється помилка.

3. Зробити копію DLL файлу в папку з програмою

Копіювання DLL-файлу в конкретну папку програмного забезпечення, може виправити помилку відсутнього файлу VCRUNTIME140.dll на комп'ютері з Windows 10. Виконайте наступні дії.

 • Відкрийте "цей комп'ютер" і перейдіть по шляху  C: \ Windows \ System32.
 • Наберіть в пошуку зверху  Vcruntime140.dll.
 • Після виявлення файлу, виділіть її та натисніть Ctrl + C , щоб скопіювати його.
 • Тепер відкрийте спеціальну папку програмного забезпечення, яка видає помилку і вставте туди скопійований DLL-файл поєднанням кнопок Ctrl + V.

пошук файлу Vcruntime140 dll

4. Запустити перевірку системних файлів

Якщо вище нічого не допомагає, то напевно помилка VCRUNTIME140.dll в windows 10, викликана наявністю пошкоджених системних файлів. Тому запуск вбудованого інструменту SFC може виправити цю проблему. Дивіться докладний посібник з відновлення системних файлів SFC і DISM, але ми коротко виконаємо нижче спосіб по відновленню файлів windows 10.

 • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора, ввівши в пошуку windows (близько кнопки пуск) слово cmd, натиснувши по ній правою кнопкою миші і запуск від імені адміністратора.
 • У командному рядку задайте наступну команду sfc / scannow , натиснувши "Enter".
 • Процес може зайняти тривалий час, дочекайтеся закінчення і система автоматично знайде пошкоджені файли і виправить їх, після чого перезавантажити і перевірте чи усунуто помилка.

Перевірка і відновлення файлів

5. Повторне проблемного додатки

Якщо всі вищезгадані рішення не можуть виправити помилку, вам необхідно видалити порушену програму, а потім знову встановити її.

 • Перейдіть в " Параметри "> " Додатки ", знайдіть програму, яка видає помилку і видаліть її.
 • Після видалення програми відвідайте веб-сайт виробника і скачайте останню версію.