Код помилки 0x80004005 в Windows 10

Сумний код помилки 0x80004005 в Windows 10 може з'являтися в декількох варіаціях, і в основному класифікується як "Невизначена помилка", що ускладнює зрозуміти джерело виникнення даної помилки. Помилка 0x80004005 може виникати, коли користувач не може отримати доступ до загальних папок або дисків по мережі, віртуальним машинам, як Virtual Box. Але це не все, ця помилка також з'являється при установки оновлень Windows в "центрі поновлення". Давайте подивимося, як виправити код помилки 0x80004005 в Windows 10.

Як виправити помилку 0x80004005 в Windows 10

Я буду приводити рішення даної помилки для різних ситуацій, будь то помилка в Virtual box , помилка мережі доступу або в центрі оновлення Windows . Ви можете відразу вибрати, де у вас помилка і приступити до виправлення:

 1. Помилка 0x80004005 при спробі доступу до загальних папок і дисків.
 2. Помилка E_FAIL (0x80004005) Virtual Box.
 3. Помилка 0x80004005 служби Windows Update.

1. Помилка 0x80004005 при спробі доступу до загальних папок і дисків

Ця помилка виникає, коли намагаємося зайти на інший локальний комп'ютер по мережі. В інших випадках коли ви намагаєтеся видалити, перемістити або перейменувати будь-якої файл, то можливо цей файл в момент переміщення використовується системою.

0x80004005 Невизначена помилка

Спосіб 1. Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом:

 • HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

Натисніть праворуч на порожньому полі правою кнопкою миші і " Створити "> " Параметр DWORD (32 біти) ". Далі задайте ім'я LocalAccountTokenFilterPolicy і значення 1 . Якщо у вас система 64-bit, то потрібно створити параметр QWORD (64 біта) .

LocalAccountTokenFilterPolicy

Спосіб 2 .

Натисніть кнопок Win + R і введіть hdwwiz.cpl , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Далі розгорніть графу " Мережеві адаптери ", натисніть на вкладку зверху "Вид" і виберіть " Показати приховані пристрої ". Якщо у вас з'являться мережеві адаптери Microsoft 6to4 , то клацніть по ним правою кнопкою миші і виберіть видалити пристрій . Перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка 0x80004005 при мережевому доступі.

Якщо роботу не усnранена, то рекомендую перевірити SMB протокол. Зверніться до цього посібника Крок 6.

Адаптери Microsoft 6to4

2. Помилка E_FAIL (0x80004005) Virtual Box

Розберемо коли ця помилка з'являється у віртуальній машині. Хочу зауважити, що у версії 6.0 Virtual box немає підтримки 32-bit. З цього, якщо ви ставите Virtual box на більш пізні версії Windows 7, XP, то встановлюйте до версії 6.0. Може бути і так, що потрібно навпаки оновити програму до останньої версії. Це вирішить безліч помилок в подальших. Також хочу підказати, що в Windows, є своя віртуальна машина Hyper-V, нічим не поступається іншим.

помилка 0x80004005 Virtual box

Спосіб 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers

Якщо справа у вас є подібний ключ C: \ Program Files \ Oracle \ VirtualBox \ VirtualBox.exe зі значенням DisableUserCallbackException , то видаліть його і перевірте чи вирішена проблема. Якщо ви використовуєте антивірусний продукт, то вимкніть його на час і повторіть момент з реєстром.

VirtualBox.exe DISABLEUSERCALLBACKEXCEPTION

Спосіб 2 . Потрібно спробувати перейменувати файли, тим самим задіяти файл-бекап копії. Для початок ви повинні знати шлях встановленої системи при якій вилітає помилка. Шлях можна подивитися в самому Virtual Box натиснувши на "Файл"> "Налаштування". Коли дізналися шлях переходимо по ньому, за замовчуванням у всіх він C: \ Users \ ваше ім'я \ VirtualBox VMs вибираємо ОС, в моє випадку це папка 7 (Win7). В папці нас цікавлять два файли з розширенням .vbox і .vbox-prev:

 1. Виріжте і вставте файл .vbox в інше місце для резервної копії на всякий пожежний. Потім його можна буде видалити, якщо помилка вирішитися.
 2. Далі перейменуйте файл .vbox-prev  в розширення .vbox забравши з назви -prev.

Перейменування файлів VMbox


Тепер перейдіть в папку C: \ Users \ ваше ім'я \ .VirtualBox, потрібно проробити те ж саме:

 1. Виріжте файл VirtualBox.xml  і вставте його в безпечне місце для резервної копії.
 2. Перейменуйте VirtualBox.xml-prev в звичайний VirtualBox.xml, забравши з назви -prev.

відновити копію файлу VMbox

3. Помилка 0x80004005 служби Windows Update

Розберемо, як виправити помилку 0x80004005 в Windows 10 при установці оновлень.

Спосіб 1 . Потрібно замінити системний файл dpcdll.dll . Для цього вам буде потрібно взяти і скопіювати на флешку копію цього файлу з іншого надійного комп'ютера. Далі вам потрібно буде завантажитися в безпечному режимі, щоб система дала можливість замінити системний файл. Коли ви все підготували і завантажилися в безпечному режимі, то перейдіть по шляху і замініть файл dpcdll.dll :

 • Для x86: C: \ Windows \ System32.
 • Для x64 : C: \ Windows \ SysWOW64.

Після цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду regsvr32 dpcdll.dll, щоб зареєструвати цей файл в системі.

реєстрація файлу dpcdll

Спосіб 2 . Якщо це не оновлення функції, а тільки накопичувальне оновлення, ви можете вручну завантажити і встановити оновлення Windows з офіційного каталогу Microsoft. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> справа " Перегляд журналу оновлень ". Подивіться в журналі, який саме оновлення не вдалося. Далі перейдіть в каталог оновлень Windows введіть номер KB поновлення, яке не вдалося встановити, скачайте його і встановіть.

Якщо вище не допомогло, то я зібрав відмінне керівництво в якому написані самі можуть бути вирішені способи щодо усунення різних помилок в "службі Windows Update".

Не вдалося встановити оновлення Windows