Виправити код помилки 0x80070422 в Windows 10

Код 0x80070422 вказує на помилку, виявлену під час оновлення Windows 10 і установці додатків з магазину windows store. Користувачі, які зіткнулися з цією проблемою бачать повідомлення про помилку " З установкою оновлень виникли деякі проблеми " в області центру оновлень windows 10 і магазині windows. Micosofr оновлює свою систему, дбаючи про безпеку і зручності для користувачів, але на жаль, іноді з'являються деякі помилки, які складно усунути через свою новизни.

Як виправити помилку 0x80070422 при оновленні Windows 10 і установці додатків з Магазину Windows

Ця помилка зазвичай виникає через служб або збоїв в мережі. Винуватцями можуть бути: шифрування диска BitLocker, оновлення Windows, служба запуску DCOM Server, брандмауер Windows, мережа. Для користувачів, що працюють з бездротовим контроллером DualShock 4, служба мережевих списків (Network List Service) є причиною помилки 0x80070422. Іноді IPv6 також є причиною цієї проблеми. З цього постараємося розібратися і знайти рішення даної проблеми.

помилка 0x80070422 при установці оновлення Windows 10

1. Пошук та усунення несправностей в роботі додатків магазину і центру поновлення Windiws 10

Насамперед, що потрібно зробити це запустити засіб усунення неполадок. Перейдіть в " Параметри "> " Оновлення та Безпека "> " Усунення неполадок " і праворуч виберіть Центр управління Windows , Програми з магазину Windows.

2. Зміна стану служб

Кілька служб в Windows забезпечують завантаження файлів оновлень Windows. Несправність будь-якого з них, зупиняє процес оновлення Windows 10, який може закінчитися помилкою 0x80070422.

  • Натисніть Win + R і введіть  services.msc , щоб відкрити служби.

Диспетчер служб windows

  • Після відкриття вікна "Служби" знайдіть наступні служби і переконайтеся, що вони повинні знаходитися в стані, як у зазначеній в таблиці.

стан служб

ІМ'Я СТАН
Служба шифрування дисків BitLocker виконується
Модуль запуску процесів DCOM-сервера виконується
Брандмауер захисника windows виконується
Центр поновлення windows виконується
Служба списку мереж Виконується, якщо DualShock 4, то відключити
Мережеві підключення Виконується, якщо DualShock 4, то відключити

3. Запуск і Зупинка певних системних служб

1 . Знайдіть " Службу шифрування дисків BitLocker " і переконайтеся, що воно запущена. Якщо в стовпці стан порожньо, клацніть правою кнопкою миші цю послугу і виберіть " Запустити " з параметрів.

Запуск служби bitlocker

2 . Знайдіть рядку службу " Модуль запуску процесів DCOM-сервера " і знову виконайте той же процес. Якщо ви бачите порожнє місце в стовпці "Стан", виконайте клацання правою кнопкою миші і натисніть " Запустити ".

Запуск служби Модуль запуску процесів DCOM-сервера

3 . Тепер визначте службу " Брандмауер захисника windows " і подивіться стан. Зверніть увагу, що якщо ця служба вже працює, то все рівно натисніть правою кнопкою миші по ній і " Запустити ". Якщо лампочка кнопки не інтерактивна, то пропустіть цей крок.

запуск служби Брандмауер захисника windows

4 . Ви повинні знати, що " Центр оновлення windows " - це найважливіша служба для правильного поновлення windows, з цього переконайтеся, що вона знаходиться в робочому стані. В іншому випадку повторіть те ж саме, клацніть правою кнопкою миші і виберіть " Запустити ".

Запуск служби центр поновлення windows

5 . Знайдіть " Служба списку мереж " і клацніть правою кнопкою миші по ній. Виберіть " Запустити " в списку меню.

запуск служби списку мереж

Зверніть увагу: якщо ви використовуєте контролер DualShock 4, зробіть праве клацання і виберіть "Властивості". Натисніть на список, що розкривається "Тип запуску" і виберіть " Відключено ".

Відключення служби списку мережі

6 . Знайдіть " Мережеві підключення " в стовпці імен та перевірте, чи працює вона. Якщо немає, то правий клацання миші і вибрати " Запустити ".

Запуск служби мережеві підключення

Знову ж таки, якщо ви є користувачем ігрової консолі DualShock 4 і знаходите помилку 0x80070422, клацніть правою кнопкою миші на службі і замість "запустити", виберіть "Властивості". В параметрах властивостей, натисніть на список, що розкривається поруч з типом запуску і виберіть " Відключено ". Перезавантажте комп'ютер або ноутбук.

Відключення служби мережеві підключення

4. Відключити протокол IPv6

IPv6 генерує помилку 0x80070422 для багатьох користувачів, тому вимкніть його, а потім запустіть " Перевірити наявність оновлень " в центрі оновлень.

  • Натисніть Win + R і введіть  ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві підключення.

Вхід в мережеві підключення


  • Клацніть правою кнопкою миші на мережевому підключенні (WiFi), яка активна зараз і виберіть "Властивості".

Властивості бездротової мережі


  • У вікні властивостей Wi-Fi знайдіть опцію "Протокол версії 6 (TCP / IPV6)" і зніміть прапорець. Нарешті, натисніть "OK". Перезавантажитеся і перейдіть в "Оновлення і безпеку", натисніть "Перевірити наявність оновлень".

Відключити протокол (TCP IPV6) WiFi