Точка входу не знайдено в бібліотеці dll

Це керівництво допоможе Вам, якщо у вас з'являється повідомлення про помилку " Точка входу в процедуру не знайдено у бібліотеці DLL ". Ця помилка з'являється, коли програмі або грі не вдається знайти бібліотеку DLL, яка повинна бути запущена. Також, ця помилка може бути через пошкодження DLL файлу або бібліотека знаходиться не в правильному каталозі по зазначеному шляху. У синтаксисі помилку, можуть бути різні імена, наприклад kernel32.dll , libxml2.dll або msvcrt.dll . Дуже заплутана помилка і рішення її можуть загнати в глухий кут, але давайте розберемо поради, які допоможуть виправити, коли "Точка входу не знайдено в бібліотеці dll".

Помилка: Точка входу не знайдено в бібліотеці dll

Спосіб 1 . По-перше, переустановите саму програму ще раз і перевірте чи вирішено проблему. Далі оновіть систему Windows до останньої версії. І звичайно ж, це може бути вірус. Скористайтеся антивірусним сканером.

Спосіб 2 . Якщо DLL файли пошкоджені, то є сенс скористатися вбудованими інструментами CHKDSK, SFC і DISM для відновлення системних файлів і перевірки диска на помилки. Вводите по одній команді і перезавантажувати ПК, після кожного закінченого процесу. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команди нижче:

  1. chkdsk /f /r /x - перевірка диска на помилки.
  2. sfc /scannow - перевірка системних файлів.
  3. DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth - відновлення з образу.

Перевірка і відновлення файлів

Спосіб 2 . Іноді потрібно зареєструвати заново dll файл. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду:

  • regsvr32.exe kernel32.dll

Де kernel32.dll це передбачуваний файл, який видає помилку. Цей спосіб також допомагає, коли ви скопіювали файл з іншого ПК і його потрібно зарегиться в системі.

реєстрація kernel32.dll файлу

Спосіб 3 . Спробуйте знайти файл, який видає помилку, на іншому ПК або попросіть у знайомого, щоб скинув. Ні в якому разі не завантажуйте окремий файл зі сторонніх джерел. Шляхи файлів можна подивитися у властивостях файлу. Коли ви скопіюйте до себе файл, то його потрібно буде зареєструвати спосіб вище (спосіб 2).

Спосіб 4 . Чи не встановлений пакета Visual C ++, може видавати цю помилку. Також, в деяких випадках потрібно два типу пакета Visual C ++ x32-біта і x64-біта. Наприклад, якщо у вас точка входу не знайдено в бібліотеці DLL і вказано ім'я файлу msvcr120.dll, то потрібно встановити Visual C ++ 2013. Це можна подивитися у властивостях самого DLL файлу у вкладці "Докладно". Скачайте з офіційно сайту Microsoft набравши певну версію пакета в Google пошуку та встановіть відразу два типу x32-біта і x64-біта.

Дізнатися версію Visual dll файлу

Спосіб 5 . Перевірте оперативну пам'ять на помилки. Натисніть Win + R і введіть mdsched.exe . Дотримуйтесь інструкції на екрані і після перезавантаження ПК почнеться діагностика ОЗУ. Це керівництво допоможе вам діагностувати помилки в ОЗУ.

діагностика оЗУ

Поради:

  1. Розгін вашого ПК може працювати місяць без помилок, а потім видавати всякі помилки. Відкотити систему назад на заводські настройки.
  2. Якщо ви використовуєте Windows XP і намагаєтеся запустити Microsoft Office 2010, то вам потрібно видалити пакет оновлень KB4462157 або КВ4462174.
  3. Скористайтеся програми для очищення реєстру.
  4. Відкрийте " Переглядач подій " і знайдіть там помилку схожу на ту, що видавало вам. Можна прикинути час, щоб скоротити працю.