Помилка під час запуску програми 0xc000007b в Windows 10

Якщо ви бачите діалогове вікно з повідомленням про те, що  з додатком не вдалося запуститися з кодом помилки 0xc000007b , при спробі запустити програму або гру, це означає, що додаток несумісне з архітектурою вашого ПК Windows 10. Код помилки 0xc000007b означає STATUS INVALID IMAGE FORMAT, який дає зрозуміти, що це відбувається через змішування 32-розрядної середовища з 64-розрядної версії. Коли користувач Windows намагається запустити будь-який додаток або гру, призначену для 64-розрядної системи, на 32-бітної Windows, то автоматично з'являється помилка 0xc000007b. Крім цього, якщо помилка вказала на NTStatus.h, це означає, що може бути пошкоджений файл. Повідомлення про помилку звучить наступним чином:

Помилка під час запуску програми 0xc000007b. Для виходу з програми натисніть OK .

помилка 0xC000007B

Виправити помилку 0xc000007b при запуску ігор і додатків в Windows 10

Давайте розберемо, як виправити помилку 0xc000007b при запуску ігор і додатків в Windows 10. Для цього потрібно встановити додаткові компоненти, як DirectX, NET Framework і Microsoft Visual C ++. Також перевіримо і відновимо системні файли Windows.

1. Встановити програму або гру з правами адміністратора

Перезавантажте свій ПК з Windows 10, а потім встановіть програму з правами адміністратора.

 • Клацніть правою кнопкою миші по додатком, а потім виберіть " Запуск від імені адміністратора " і встановіть його. У більшості випадків це виправляє помилку 0xc000007b.

Запуск гри з правами адміністратора

2. Встановити додаткові оновлення

Для багатьох додатків та ігор потрібна наявність драйверів і підтримка програмного забезпечення для правильної роботи. При установці зазвичай вони встановлюються і оновлюються автоматично, але не завжди. Це стосується особливо піратський версій, що скачали з торрентів. Нижче розглянемо кроки, що потрібно встановити, щоб виправити помилку 0xc000007b під час запуску програми або гри в Windows 10/7.

Крок 1. Встановіть кваліфіковані драйвери

Деякі високо-громіздкі програми та ігри повинні мати правильні і дійсні драйвери для роботи. Вони не будуть працювати з загальними драйверами. У Microsoft є тестування Лабораторії якості обладнання Windows (WHQL Testing) . Це гарантує, що драйвери відповідають правильній роботі і проходять належне тестування перед сертифікацією. Тому, коли ви встановлюєте драйвери, переконайтеся, що вони є кваліфікованими драйверами для цієї Windows.

 • Перевірити драйвери в диспетчері пристроїв і оновити їх через центр поновлення Windows 10.

Крок 2. Оновити або встановити DirectX

Microsoft DirectX - це набір технологій, розроблених Microsoft для забезпечення апаратного прискорення для важких мультимедійних додатків, таких як 3D-ігри і HD-відео. Хоча Windows 10 має DirectX 12, більш рання версія системи використовувала DirectX 11 і 9.

 • Microsoft DirectX Runtime забезпечує оновлення до версії 9.0c і попередніх версій DirectX. <- завантажте її відразу.
 • Користувачі на форумі MSDN повідомляють, що потрібно встановити DirectX End-User Runtimes (March 2009).
 • Якщо вище не допомогли пакети, то встановіть DirectX End-User Runtimes (June 2010).

Крок 3. Встановити або оновити платформу .NET Framework

Ця структура використовується додатком і іграми під час розробки. Це означає, що без додаткових файлів виконання, встановлених на вашому ПК під управлінням Windows 10, програма не запуститься. У Windows 10 Microsot NET Framework вже встановлений в систему за замовчуванням, але бувають випадки, коли їх видаляють або частина файлів пошкоджені. Також варто відзначити, що більш старі версії в системі, як 3.5 і нижче, не присутні.

 • Перейдіть на офіційний сайт microsoft і завантажте NET Framework.
 • Дивіться, як включити і використовувати NET Framework 2.0 3.0 і 3.5 в Windows 10.

Крок 4. Установка Microsoft Visual C ++

Visual встановить всі необхідні DLL файли і виправить помилку 0xc000007b запуску додатків. Важливе зауваження, перед установкою компонентів Visual, ви повинні видалити старі, якщо вони є. Перейдіть в видалення програм і перевірте.

 • Microsoft Visual C ++ 2010 SP1
 • Visual C ++ для Visual Studio 2012
 • Visual C ++ для Visual Studio 2013

3. Перевірка і відновлення пошкоджених файлів

Іноді пошкоджені системні файли, можуть видавати помилку 0xc000007b під час запуску програми. Запустимо сканування і відновимо системні файли, якщо вони є.

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow.

Перевірка і відновлення файлів