Завантажити бібліотеку xlive.dll для запуску ігор Windows Live

Повідомлення про помилку, що xlive.dll відсутня на комп'ютері, отримана користувачами, коли вони намагаються запустити в основному гри, наприклад fallout 3, gta 4. Ця помилка відбувається, коли ви намагаєтеся запустити програму або гру більш раннього часу і в якій міститься необхідність в файлах xlive.dll, але вони відсутні або пошкоджені. З цього потрібно завантажити xlive.dll , який знаходиться в компоненті з Games for Windows.

Файл xlive.dll є компонентом Games for Windows Live, який є онлайн службою, і його життєво важливою метою є підключення сторонніх програм, додатків та ігор до Microsoft Live. Таким чином, в цьому керівництві розберемо рішення двох помилок, які ідентичні один одному, це коли " Запуск програми неможливий так як на комп'ютері відсутня xlive.dll. Спробуйте перевстановити програму " або " Порядковий номер 43 не знайдений в бібліотеці DLL. C: \ Windows \ SYSYTEM32 \ xlive.dll в Windows 10.

Запуск програми неможливий так як на комп'ютері відсутня xlive.dll.  Спробуйте перевстановити програму

Порядковий номер 43 не знайдений в бібліотеці DLL xlive dll

Завантажити xlive.dll і виправити помилку запуску ігор

Виправлення цієї помилки полягає в скачуванні і установки ігор для Windows Software і подальшому її запуску. Але перед запуском установки потрібно налаштування параметрів сумісності. Давайте виконаємо деякі кроки.

Примітка : Ні в якому разі не раджу скачувати зі сторонніх джерел, ви можете стати жертвою крадіжок особистих даних або система може бути заражена вірусом .

  • Завантажте програму установки Games for Windows Software Setup 3.5 (Русский) з сайту microsoft, щоб встановити відсутній файл xlive.dll .
  • Посилання на скачування з офіційно сайту Microsoft //download.gfwl.xboxlive.com/content/gfwl-public/redists/production/gfwlivesetup.exe
  • Після скачування програми, знайдіть місце розташування виконуваного " gfwlivesetup " файлу і натисніть на ньому правою кнопкою миші, потім виберіть " Властивості ".

Games for Windows Software Setup


  • У вкладці " Загальні ", якщо у Вас файл заблокований, то поставте галочку "Розблокувати" , натисніть " Застосувати ".

Розблокувати Games for Windows Software Setup


  • Далі переходимо у вкладку " Сумісність ", ставимо галочку " Запустити програму в режимі сумісності " і виберіть Windows 7 .
  • Натискаємо "Застосувати" і "OK".
  • Після всього вище зробленого, запустіть і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Виправити сумісність Games for Windows Software Setup