Як скачати музику з SoundCloud на комп'ютер або телефон

SoundCloud - це популярний веб-сайт для аудіо потоку від різними музичних виконавців і великих компаній з виробництва музики. У SoundCloud ви можете слухати музику абсолютно безкоштовно і без переривань, як це зроблено Вконтакте. Ви можете знайти купу подкастів від різних компаній, медіа або структур як ФАС. Деякі виконавці пропонують користувачам безкоштовно завантажувати свої пісні, що дуже рідко, а деякі вимагають оплати. Деякі користувачі шукають способи як скачати музику з сайту SoundCloud на комп'ютер або телефон для локального прослуховування. Давайте розберемо, як це зробити.

1. Завантаження музики з функцією SoundCloud

Як вже говорилося вище, виконавці можуть безкоштовно пропонувати завантаження треків локально на телефон або комп'ютер прямо з сайту SoundCloud. Знайдіть виконавця і натисніть нижче на "More", і якщо виконавець дозволив завантажувати терки, то буде кнопка " Download file ".

скачати музику за допомогою самого сайту soundcloud

2. Використання веб-сайтів

Існує багато веб-сайтів, які пропонують скачувати музику з SoundCloud за допомогою вставки посилання на трек. Перш за все вам потрібна посилання на сам трек, і ось два способи, щоб скопіювати посилання на трек в SoundCloud.

  1. Відкрийте потрібну вам музику і посилання буде в адресному рядку.
  2. Натисніть на "Share" і можна скопіювати посилання на трек.

скопіювати посилання на трек в soundcloud

Тепер перейдіть на будь-який нижче сайт і вставте туди скопійоване посилання. Далі вам буде запропоновано завантаження mp3 аудіо на комп'ютер або телефон. Ви також можете самостійно загугли такі сервіси по завантаженню музики з SoundCloud.

  • sclouddownloader.net
  • clipconverter.cc

3. За допомогою Telegram

Telegram це не просто месенджер. Він дуже ефективний в плані роботи за комп'ютером, це нескінченне хмарне простір для файлів, групи, чати, телефонуй і боти. У телеграм дуже багато корисних ботів, які просто автоматизують будь-які завдання. До Прімієр, якщо перед цим ми скачували через сайти, то в телеграм це можна зробити через бота. І що найцікавіше, telegram можна встановити на телефон, комп'ютер або використовувати в веб-браузері. І самий класний момент, що в телеграмі можна створити свій закритий канал і зробити там плей-лист з музикою, який можна буде слухати локально або через інтернет.

Відкрийте Telegram і в поле пошуку введіть ім'я бота @sc_download_bot . Далі буде показаний список спамерських пошукових роботів. Натисніть по тому боту у якого точну адресу в назві. Коли відкриється бот, то натисніть "Запустити", після чого вставте в нього скопійоване посилання на музику з SoundCloud. Він автоматично завантажить аудіо файл у форматі mp3, який з'явиться локально на вашому ПК або телефоні.

Якщо Telegram на комп'ютері, можете натиснути по аудіо правою кнопкою миші і вибрати "розташування файлу" або "зберегти як". Якщо на телефоні, то натиснути на три крапки і "Зберегти в музики".

telegram sc_download_bot