Не вдалося запустити додаток, оскільки його паралельна конфігурація неправильна

Багато користувачів повідомляють про помилку, що "Неможливо запустити додаток, оскільки його паралельна конфігурація неправильна". Ця помилка може виникати при відкритті ряду програм та ігор, незалежно від їх походження, сумісності. Ця помилка викликана конфліктом між бібліотеками C ++ runtime з додатком, і додаток не може завантажити необхідні файли C ++, необхідні для його виконання. Ці бібліотеки є частиною випуску Visual Studio 2008, а номери версій починаються з 9.0. Також в більшій мірі це може бути помилка в значенні реєстру. Давайте розберемо, як виправити цю помилку.

Виправити: Паралельна конфігурація неправильна

Помилка паралельна конфігурація неправильна при запуску програм та ігор

1. Повторно додаток

Іноді може бути так, що якийсь допоміжний модуль може зіпсувати ваше додаток і видавати помилку при запуску. Наприклад, ви почали установку гри скачав з торрента і антивірус не дав встановити всі компоненти, тому-що вони були написані для злому гри і містять вірусний код. Розумним рішенням буде, видалити і перевстановити заново програму або гру і відключити антивірус перед установкою. Не раджу користуватися піратськими копіями.

2. Змінити настройки реєстру

Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У редакторі реєстру перейдіть за наступним шляхом (вручну):

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ SideBySide\ Winners\ x86_policy.9.0.microsoft.vc90.crt_(номер)\ 9.0

Далі ви повинні порівняти і змінити значення з правого боку. Значення (За замовчуванням) має відповідати версії, яка позначена в 1 стовпці 3 сходинці. Наприклад, у мене на зображенні значення за замовчуванням 9.0.30729.9312 не збігається з версією 9.0.30729.9619, відповідно мені його потрібно змінити. Якщо у вас так само, то натисніть два рази мишкою за значенням (За замовчуванням) і впишіть 9.0.30729.9619 замість 9.0.30729.9312.

Далі перейдіть по шляху вище, на версію x86_policy.8.0.microsoft.vc80.crtі порівняйте параметри, точно так, як описано вище. Після виконаних кроків, перезавантажте ПК і перевірте чи усунуто помилка.

Паралельна конфігурація неправильна реєстр

3. Повторно середу виконання Visual C ++

Наберіть в пошуку Windows 10 " перегляд подій " і розгорніть список " Помилка ". У цьому списку знайдіть помилку SideBySide і натисніть на неї два рази, щоб отримати подробиці.

Якщо ви не розібралися з переглядом подій для виявлення помилки, то просто відкрийте "панель управління"> "видалення програм" і видаліть версії Microsoft Visual C ++ 2008 і 2010, після чого завантажте їх нижче з оф. сайту.

Помилка SideBySide в перегляді подій


У подробицях визначте фактичний модуль Visual C ++, що викликає цю помилку, видаліть його через "видалення програм" і скачайте його з офіційного сайту microsoft:

  • Microsoft Visual C ++ 2008 SP1 32-біт (x86)
  • Microsoft Visual C ++ 2008 SP1 64-біт
  • Microsoft Visual C ++ 2010 SP1 32-біт (x86)
  • Microsoft Visual C ++ 2010 SP1 (x64)

Перезавантажте ПК.

4. Повторно ввімкніть Microsoft .NET Framework

Ви повинні відключити і знову включити останню версію .NET Framework на своєму комп'ютері. Як це зробити, ви можете переглянути за посиланням нижче.

  • Включити NET Framework 2.0 3.0 і 3.5 в Windows 10

Якщо додаток або гра видає помилку " Не вдається запустити додаток, оскільки його паралельна конфігурація неправильна " після видалення і свіжої установки Microsoft Visual C ++ 2008 і 2010 і повторного включення .NET Framework, то повторно саму програму або гру.