Як видалити встановлені оновлення для Windows 10

Іноді Windows 10 буває дуже наполегливій, коли справа доходить до оновлення. Для деяких, оновлення стає плачевною проблемою через сумісності старих програм та інших ситуацій. Хоча більшість оновлень Windows працюють відмінно і призначені для поліпшення системи і юзабіліті, бувають випадки, коли оновлення може завдати більше шкоди, ніж користі, і помилково порушувати деякі функції вашого комп'ютера. Windows 7 була м'якшою з оновленнями і давала вам більше контролю над тим, які з них ви могли встановити або проігнорувати. Однак це призводить до ігнорування критичних оновлень для обслуговування і безпеки, а також до безпеки систем, схильних до ризику. Тому тепер в Windows 10, для поліпшення або погіршення, ці оновлення встановлюються автоматично. Якщо недавнє оновлення викличе у вас проблеми,то розберемо, як видалити це оновлення, щоб повернути вашу систему до останньої стабільної версії.

Оновлення для Windows 10 діляться на два різних типи: патчі і збірки . Патчі , як правило, невеликі за розміром і швидко встановлюються, навіть можна не помітити цей процес. Складання в свою чергу мають великий розмір і встановлюються, як перевстановлення windows з перезавантаженням системи. При установці основний збірки, Windows буде збережене у файлі, необхідні для повернення системи до попередньої збірці. Виверт тут полягає в тому, що ці файли будуть залишатися на вашому комп'ютері тільки протягом 10 днів, після цього періоду часу вони автоматично видаляються. Якщо ви перебуваєте в протягом цього 10-денного періоду, ви можете слідувати нижче інструкцій, щоб відкотити свою установку, яка повинна усунути вашу проблему.

Як видалити Збірку поновлення для Windows 10 і відкотити назад

Якщо виникли помилки після поновлення великий Складання , то Вам допоможе відкат системи в початковий стан.

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Відновлення "> і натисніть на кнопку " Почати " в графі "повернути комп'ютер в початковий стан". Якщо ви не бачите розділ " Повернутися до попередньої збірці ", то у вас немає необхідних файлів для повернення до попередньої версії. Вам потрібно буде перевстановити Windows 10 повної резервної копії системи.

Може стане в нагоді: Завантажити Windows 10, офіційні ISO дистрибутиви.

Почати відновлення системи

Як видалити певний Патч поновлення для Windows 10

Якщо виникли помилки після установки Патча , то його можна видалити.

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> праворуч виберіть " Перегляд журналу активності ".

Перегляд журналу оновлень Windows 10


Крок 2 . Натисніть на " Видалити оновлення " і в новому вікні Вам буде представлений список останніх оновлень, відсортованих за датою установки. Видаліть патчі оновлень, які викликають помилки або які вважаєте за потрібне.

Видалити останнє оновлення Windows 10