Чи не вдалося підключити файл - Файл образу диска пошкоджений

Система Windows 10 підтримує формати образів ISO і IMG за замовчуванням, що дозволяє монтувати образи без сторонніх програм. При монтуванні образу іноді буває помилка, що " Неможливо підключити файл. Файл образу диска пошкоджений ". Ця помилка може з'явиться і при використанні сторонніх програм, як UtraISO, так як вона в більшості випадків пов'язана з пошкодженням системних файлів, пошкодженням диска або самого ISO / IMG образу. Давайте розберемо, як виправити помилку, коли файл образу диска пошкоджений.

Помилка Не вдалося підключити файл

Що робити?

  1. Завантажте заново сам образ ISO або IMG і перевірте, чи зберігається помилка. Іноді самі образи можуть бути пошкоджені. Скачайте образ з іншого джерела, бажано з офіційного.
  2. Якщо у вас є на момент монтування інші віртуальні диски, то вимкніть їх, і змонтуйте один образ.
  3. Якщо ви використовуєте стороннє ПО з монтування образів, то повторно його.
  4. Спробуйте змонтувати інший образ, і якщо він вам видасть помилку, що "Неможливо підключити файл. Файл образу диска пошкоджений", то це швидше за все помилка в самій Windows або жорсткому диску. Нижче розглянемо пару спосіб як виправити.

Відновлення системних файлів і диска

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі, натискаючи Enter після кожної команди.

  • chkdsk /f /r /x- Перевірить диск на помилки і відновить биті сектори, якщо вони є. Може знадобитися натиснути Y та перезавантажить ПК, щоб почався процес.
  • sfc /scannow - Перевірить і відновить системні файли, якщо вони є.
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH - Перевірить і відновить відсутні системні файли.

Перевірка диска при наступному завантаженні натиснути Y