Помилка PR_END_OF_FILE_ERROR в браузері Firefox

Помилка PR_END_OF_FILE_ERROR (помилка при встановленні захищеного з'єднання) з'являється, коли користувач намагається відвідати певний веб-сайт. Помилка означає, що браузер Firefox не зміг досягти безпечного з'єднання з даним сайтом. У більшості випадків це пов'язано з тим, що сам сайт небезпечний для користувача. Також бувають випадки, коли помилка PR END OF FILE ERROR з'являється і на інших або всіх сайтах при спробі відвідати їх.

помилка при встановленні захищеного з'єднання

Виправити помилку PR END OF FILE ERROR при встановленні захищеного з'єднання

Помилка може виникнути, якщо у вас встановлені сторонні програми / розширення VPN або проксі. Неправильні варіанти шифрів в старій версії браузера Firefox, якщо змінювали налаштування SSL. У деяких випадках пошкоджений профіль або сторонній антивірус можуть викликати помилку. Розберемо по порядку.

1. Вимкніть VPN або проксі

Якщо ви використовуєте програму VPN, яка змінює ваше інтернет з'єднання, то її потрібно видалити, щоб переглянути помилку. Якщо є розширення VPN, то видаліть їх.

  1. Натисніть Win + R і введіть ms-settings:appsfeatures, щоб відкрити видалення програм для видалення стороннього VPN.
  2. Натисніть Win + R і введіть ms-settings:network-proxy, щоб відкрити параметри проксі. Знайдіть використовувати проксі вручну і відключіть, якщо він включений.

проксі вручну

2. Видаліть сторонній антивірус

Сторонні антивіруси мають функцію перехоплення сертифікатів підключення і відправки власних. деякі сайти можуть нормально працювати при такій ситуації, але деякі можуть видавати помилку PR_END_OF_FILE_ERROR в браузері Firefox. Всі сторонні антивіруси, мають функцію відключення захисту в реальному часі, наприклад на хвилин 20.

  1. Клацніть в треї по іконки антивіруса і відключіть його на тривалий час. Перезавантажте ПК і перевірте проблему.
  2. Якщо не допомогло, то спробуйте повністю видалити сторонній антивірусний продукт.

3. Створення нового профілю

Помилка PR_END_OF_FILE_ERROR може бути пов'язана пошкодженим профілем. Насамперед експортуйте свої закладки зі свого поточного профілю, щоб їх не втратити, так як ми будемо створювати новий профіль.

Крок 1 . Відкрийте браузер Firefox і натисніть Ctrl + Shift + B , щоб відкрити параметри закладок і створіть резервну копію своїх закладок. Експорт закладок в HTML-файл.

Ctrl + Shift + B імпорт закладок Firefox

Крок 2 . В адресний рядок браузера вставте about: profiles , щоб відкрити параметри профілю. Натисніть " Створити новий профіль " і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після створення нового профілю, ви можете імпортувати свої закладки назад, як описано в кроці 1, тільки " імпорт закладок з HTML-файлу ".

створити новий профіль в Firefox

4. Скидання параметрів браузера Firefox

Якщо ви раніше змінювали параметри SSL, то може бути згодом деякі шифри не підтримуються Firefox або веб-сайтом, до якого ви намагаєтеся отримати доступ. В цьому випадку допоможе скидання параметрів браузера за замовчуванням, оскільки швидше за все ви не пам'ятаєте, що змінювали, і я не "ванга".

Відкрийте браузер і вставте в адресний рядок about: support , щоб швидко відкрити параметри очищення Firefox. Натисніть на " Очистити Firefox " і дотримуйтесь рекомендацій на екрані.

очистити Firefox