binkw32.dll: Завантажити безкоштовно для windows 10 і Windows 7

При відкритті гри або програми, які використовують движок Bink як кодувальника, користувачі можуть отримати помилку, що файл binkw32.dll відсутня . Зазвичай ця помилка виникає, коли користувачі намагаються грати в стару гру на новому ПК, а движок цей вже старий. Пам'ятайте, що ця помилка не пов'язана з самою системою Windows 10/7 / 8.1. Проблема пов'язана виключно з грою або додатком, яке ви намагаєтеся запустити, і не має ніякого відношення до вашої версії Windows. Помилка частіше зустрічається в зламаних версій ігор, які викачуються з торрентів, оскільки процес установки в "ріпаку" часто змінюється. Помилка звучить наступним чином, і може мати різні повідомлення, але сенс один, що проблема з файлом binkw32.dll:

Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня bink32.dll. Спробуйте перевстановити програму.

відсутня binkw32.dll

Що таке binkw32.dll?

Binkw32.dll - це файл DLL (Dynamic Link Library), що використовується кодеком Bink Video, тобто пов'язаний з відеоплеєром Bink, який кодує як аудіо, так і відео потоки. Це був надзвичайно популярний вибір для розробників ігор в епоху Windows 98 і Windows XP. Класичні гри, такі як StarCraft, Diablo і більшість інших ігор, випущених в той час, використовували його для своїх кат-сцен (відео вставок). З появою нових і більш ефективних відеокодеків для розробки ігор, кодек Bink Video поступово застарів.

Майте на увазі, що для запуску конкретної гри, звичайно не потрібно встановлювати кодек Bink Video на свій комп'ютер. Всі ігри та програми, які потребують його і файлі binkw32.dll, будуть упаковані в саму гру або програму.

Як виправити помилку binkw32.dll

Якщо ви зіткнулися з проблемою, пов'язаною з binkw32.dll, тобто кілька виправлень по цій проблемі. І перш ніж приступити, ви повинні знати:

 1. Не потрібно завантажувати цей DLL файл зі сторонніх сайтів. Деякі дослідники безпеки попереджають, що деякі з розміщених DLL-файлів можуть містити шкідливий код, який зробить вашу систему вразливою. І зі свого досвіду, зазвичай заміна одного DLL файлу, викликає іншу помилку.
 2. Ви повинні оновити драйвери відеокарти до останньої версії.
 3. Перевстановить саму гру або програму. (Видаліть, перезавантажте ПК і встановіть заново).

Скопіювати відсутній файл Binkw32.dll

Більшість помилок binkw32.dll викликано тим, що в кореневому каталозі гри відсутній файл DLL. Це може статися через неправильну упаковки гри в ".exe" або через те, що антивірус помістив його в карантин ( зазвичай це відбувається з зламаними іграми ).

Ви можете обійти цю проблему, скопіювавши відсутній файл bingw32.dll з системного каталогу гри в кореневій каталог гри . Як правило, системний каталог знаходиться в папці кореневої папки гри . Наприклад, якщо проблемний файл bingw32.dll відсутня в C: \ Program Files \ Ваша гра, то замініть його нової копією, знайденої в папці C: \ Program Files \ Ваша гра \ System. ( Копіюйте файл, а не перетягуйте ).

Майте на увазі, що деякі ігри можуть зберігати binkw32.dll файл в папкеCommon. Якщо ви не можете знайти цей файл, то просто вбийте його назва "bingw32.dll" в пошук провідника.

Завантажити та встановити відеокодек Bink

Можете спробувати встановити Rad Video Tools, яка автоматично встановить і зареєструє файл binkw32.dll. Для цього:

 1. Перейдіть на офіційний сайт.
 2. Натисніть на The Rad Video Tool, щоб завантажити його.
 3. Встановіть його, після чого перезавантажте ПК.

скачати RAD Video ToolsДивіться ще:

 • Виправити помилку MSVCR120.dll_clr0400.dll
 • Завантажити d3dcompiler_43.dll і виправити помилку в Windows 10 / 8.1 / 7
 • Завантажити MSVCR100.dll, MSVCP100.dll і виправити помилку в Windows
 • Відсутня MSVCP110.dll або MSVCR110.dll на ПК з Windows 10
 • Mfplat.dll відсутній або не був знайдений в Windows 10 / 8.1 / 7