NvStreamUserAgent.exe або NVIDIA Share.exe - Помилка додатка

Помилка програми NvStreamUserAgent.exe або NVIDIA Share.exe зазвичай з'являється після запуску комп'ютера і пов'язана з додатком GeForce Experience, а точніше, службою або процесом, що відповідає за потокову передачу ігрового процесу на графічних відкритих NVIDIA. У старих версіях програми Nvidia GeForce Experience, ця була окрема служба NvStreamUserAgent.exe, а в нинішніх версіях вона стала називатися NVIDIA Share.exe і ці два процеси відповідають за запуск внтуріігрового оверлею на відкритих GeForce. Цю помилку легко виправити, і ось рішення.

NvStreamUserAgent.exe Помилка програми

NVIDIA Share.exe або NvStreamUserAgent.exe - Виправити помилку додатки

Відкрийте програму GeForce Experience і натисніть на іконку шестерінки в правому верхньому куті. Далі в графі " Загальні " знайдіть пункт " внутріігрового оверлей " і відключіть його. Перезавантажте ПК і помилка повинна усунутися.

відключити всередині ігровий оверлей в Nvidia

додаткові поради

  1. Якщо стара версія Nvidia GeForce Experience. Натисніть Win + R і введіть services.msc . У службах знайдіть NVIDIA Streamer Service і зупиніть її, потім відключіть.
  2. Якщо нова версія Nvidia GeForce Experience, то служби не буде. У диспетчері завдань за стрімінг відповідає процес NVIDIA Share.exe, який ви можете завершити. Також подивіться автозапуск в диспетчері завдань, і відключіть її, якщо вона там буде.
  3. Переінсталюйте GeForce Experience.
  4. Оновіть драйвер відеокарти до останньої версії з сайту виробника Nvidia.
  5. Якщо вам не потрібен GeForce Experience, то його можна видалити.