Помилка 0x80070003 служби Windows Update 10

Код помилки 0x80070003 виникає в "службі Windows Update" при оновленні або установки оновлень. Також ця помилка помічена при використанні Microsoft Store (магазині windows). Ця помилка зазвичай виникає, коли не запущені служби, такі як BITS, WUAUSERV. Давайте розберемо деякі способи, як виправити помилку 0x80070003 в центрі оновлення Windows 10.

Як виправити помилку 0x80070003 в Windows 10

Спосіб 1 . Скористайтеся усуненням неполадок для центру оновлень. Для цього відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> " Центр оновлення Windows ".

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

Спосіб 2 . Змінимо файл конфігурації Spupdsvc.exe, який входить до складу служби поновлення Microsoft Update. Коли приходить оновлення на ПК, то відповідальні процес одержує повідомлення для установки цієї обнови. Також до реєстру додається запис RunOnce для spupdsvc.exe. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду нижче, яка замінить стару конфігурацію Spupdsvc.exe, нової.

  • cmd /c ren %systemroot%\System32\Spupdsvc.exe Spupdsvc.old

створити новий файл Spupdsvc

Спосіб 3 . Перевірте служби пов'язані з центром оновленням. Існують різні служби Windows, які допомагають функціонуванню різних елементів в операційній системі Windows 10. Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб відкрити "диспетчер служб" і знайдіть наступні служби:

  1. Служба оновлення Windows -> Вручну (Виконується).
  2. Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS) -> Вручну.
  3. Служби криптографії -> Автоматично.
  4. Робоча станція -> Автоматично.

Відкрийте властивості цих служб і переконайтеся, що їх тип запуску, як зазначено вище, відповідає їх імені та що служби запущені. Якщо немає, натисніть кнопку "Запустити".

Служба центру оновлення Windows

Спосіб 3 . Пошкоджені системні файли можуть видавати помилку 0x80070003. З цього, скористаємося відновленням системних файлів, якщо вони пошкоджені. Для цього відкрийте командний рядок і введіть:

  • sfc /scannow

Перевірка і відновлення файлів

Рекомендація: Раджу перевірити дату і час. Також є відмінне керівництво в якому описані дії щодо виправлення більшості помилок, пов'язаних з оновленнями в Windows 10.