Як закріпити папки на панелі завдань і початковому екрані в меню пуск

Панель завдань і початковий екран в меню пуск в Windows дуже корисна і зручна зона, де можна розмістити найбільш часто використовувані користувачем додатки. За допомогою одне кліка можна відкрити або запустити програму, браузер і все що завгодно, не шукаючи в меню пуск кілометри назв. З усіх додатків, які дають доступ до папок, ви можете закріпити тільки провідник, але це іноді не зручно. У провіднику потрібно виконати кілька шляхів, щоб дійти до певної папці. Ось ми і розберемо, як закріпити папки в панелі завдань і початковому екрані меню пуск Windows.

Як додати певну папку в панель задач

Все що потрібно зробити - це створити ярлик тієї папки яку ми хочемо розмістити на панелі завдань. Клацніть право кнопкою миші на робочому столі і в контекстному меню виберіть Створити ярлик .

Створення ярлика для папки


Натисніть кнопку Огляд і виберіть саме ту папку, яка вам потрібна. У моєму випадку я вказав папку з торрент завантаженнями.

Вибір шляху папки


Далі не поспішайте. Введіть перед зазначеним шляху explorer , через пробіл. У вас повинно вийти наприклад explorer E: \ TORENT .

Додайте explorer до шляху

Придумайте ім'я вашої робочої папки.

Назвіть свою папку


На робочому столі у вас з'явиться папка, перетягніть її в панель задач. Після чого вона буде закріплена в панелі завдань. Ви так само можете закріпити її і на початковому екрані.

Перетягніть папку в панель задач


Якщо у вас кілька робочих папок, від можна змінити іконку, щоб не плутатися. Для цього натисніть властивості папки.

Властивості користувальницької папки


Натисніть на пункт Змінити значок .

налаштування ярлика


Виберіть іконку для своєї папки. Іконки також можете завантажити в інтернеті. Перетягніть заново на панель задач свою створену папку.

вибір іконки

Як додати будь-яку папку на початковий екран в меню пуск

Таким же методом ми можемо додати будь-яку створену нами папку або виконуваний ".exe" файл на початковий екран в меню пуск. Натисніть на створеної нами папки правою кнопкою миші і виберіть пункт Закріпити на початковому екрані .

Закріпити на початковому екрані


Після всіх маніпуляцій у вас з'явиться папку в меню пуск. Таким методом можна додавати будь-які файли і папки на панель задач і початковий екран в меню пуск.

Додати папку на початковий екран і панель задач