Помилка: Припинена робота програми BSvcProcessor

Помилка BSvcProcessor  пов'язана з Bing. Вона є частиною пакета для програмного забезпечення Microsoft Bing Desktop і додатки Bing Bar. Оскільки Bing намагається використовувати себе в якості браузера за замовчуванням, програма може бути завантажена без вашого відома. Програма не є критично важливою для Windows і може бути видалена. Давайте розберемо, як видалити цей компонент Bing, щоб виправити помилку BSvcProcessor. Скористаємося звичайним дєїнсталлятором і видалимо запис в реєстрі.

Припинена робота програми BSvcProcessor

Видалення Microsoft Bing Desktop і компонента Bing Bar

Програма BSvcProcessor завантажується в систему разом з програмним забезпеченням Microsoft Bing Desktop і додатком Bing Bar. Для видалення перейдіть в " Панель управління "> " Видалення програм "> знайдіть в списку " Microsoft Bing Desktop " або " Bing Bar " і видаліть їх.

видалити Microsoft Bing Desktop і Bing Bar


Після видалення потрібно перевірити видалені залишкові файли. Увімкніть приховані файли і папки на час. Перейдіть по шляху:

  1. C:\Users\Имя\AppData\Local\Microsoft\
  2. C:\Program Files (x86)\Microsoft\ або C:\Program Files\Microsoft\

Видаліть папки якщо вони залишилися, а найголовніше, якщо в 1 шляху є BingSvg , то видаліть, він є винуватцем цієї помилки. Якщо не видаляються, то перезавантажте ПК і спробуйте видалити або завантажитеся в безпечному режимі і видаліть.

Видалити папки Binbar і BingDekstop

Видалити запис з реєстру

Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху і видаліть записи, які пов'язані з Bing ( Bingsvc, BBSvc ), якщо вони є.

  • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

Перезавантажте систему.

regedit Bing delete