Приховані папки в Windows 10 - Як приховати і показати

Приховані файли і папки в Windows 10 використовуються системою і програмами для їх приховування, щоб користувач не видалив їх помилково. Приховані папки ховаються спеціально від користувачів, так вони важливі в системі, і їх видалення може призвести до неправильної роботи Windows 10 або певної програми. Іноді бувають винятки з правил. Знаючи, як включити приховані папки в Windows 10, можна усунути неполадки та інші проблеми, які можуть виникати в системі. Іноді потрібно показати приховані папки, щоб почистити " Temp " і всякі тимчасові файли, які забиваються на системному диску. Пам'ятайте! У Windows 10 існують два типи прихованих папок - це системні папки і захищені системні файли системи, які можуть відображатися по різному. Давайте розберемо, як показати приховані папки в Windows 10.

Як показати приховані папки і файли в windows 10

Спосіб 1 . Це найшвидший спосіб, щоб показати приховані системні папки з файлами в Windows 10. Він не покаже вам захищені системні файли і папки (дивіться спосіб 2). Відкрийте провідник, він же " Цей комп'ютер ". Натисніть вкладку " Вид " і поставте галочку " Приховані елементи ". Якщо у вас немає вкладки "Вид", то розтягніть вікно ширше і вона з'явиться.

Налаштування прихованих елементів в Windows 10

Спосіб 2 . Якщо вам потрібно показати захищені системні папки і файли в Windows 10, які не з'являться під час використання методу 1, то розберемо як показати їх. натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть control.exe folders , щоб відкрити властивості папок. перейдіть у вкладку " Вид " і знайдіть два пункти:

  1. Приховувати захищені системні файли (рекомендовано). - Приберіть галочку для показу папок.
  2. Показувати приховані файли, папки і диски. - Встановіть значення.

Захищені системні файли і приховані папки