Неможливо ініціалізувати драйвер цього пристрою (Код 37)

У диспетчері пристроїв Windows 10/8/7, якщо ви бачите повідомлення про помилку,  Windows не може звернутися до драйвер пристрою для цього устаткування (код 37)  , і ваше обладнання працює некоректно, наступне рішення може допомогти вам усунути проблему. Це повідомлення про помилку відображається на вкладці " Загальні" , яка відображається у спливаючому вікні "Свойства вашого". Код помилки драйвера пристрою 37 вказує, що це відбувається через те, що драйвер повернув помилку при виконанні підпрограми DriverEntry.

Неможливо ініціалізувати драйвер пристрою (Код 37)

Щоб усунути цю проблему, необхідно вручну встановити драйвер пристрою. Розберемо пару способів, щоб вирішити проблему драйвера з кодом 37.

перевстановити драйвер

  1. Відкрийте диспетчер пристроїв  і визначте драйвер пристрою створює проблеми. Потім натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть " Видалити пристрій ", якщо вискочить додаткове вікно і вам буде запропоновано " Видалити програми драйверів для цього пристрою ", то ставимо галочку і тиснемо "OK".
  2. Тепер Вимкніть сам пристрій, перезавантажте комп'ютер і заново підключіть пристрій. Далі знову відкрийте диспетчер пристроїв, виділіть одним натисканням найпершу рядок і натисніть вкладку " Дія ", після чого  оновити конфігурацію устаткування.
  3. Якщо нічого не допомогло, то інший варіант - видалити драйвер, потім перейти на сайт виробника і завантажити останній драйвер для обладнання і встановити його.

Видалити драйвер відео карти

Запустити засіб усунення неполадок обладнання

  1. Якщо вище нічого не допомагає, можливо, вам потрібно запустити засіб усунення неполадок обладнання. Відкрийте " Параметри " windows, перейдіть " Оновлення і безпеку ", зліва знайдіть " Пошук та усунення несправностей ", праворуч натисніть на " Обладнання і пристрої " і запустити засіб.
  2. Можете скачати спеціальні засоби усунення неполадок від microsoft.

Пошук та усунення несправностей устаткування і пристроїв windows 10