Синій екран: Виправити помилку Tcpip.sys на Windows

Помилка  Tcpip.sys на синьому екрані смерті є одним з найбільш поширених проблем. Tcpip.sys - це файл драйвера, пов'язаний з  протоколом управління передачею по інтернет-протоколу , і ви можете отримати цю помилку, якщо цей файл пошкоджений. Як і більшість помилок синього екрану, помилка синього екрану Tcpip.sys виникає через пошкоджених драйверів (зокрема, драйвера мережевої карти), а також в тих випадках, коли сторонні антивірусні програми заважають роботі цього файлу. Зазвичай помилка виникає при установці нового обладнання або програмного забезпечення. Опис для цієї помилки можуть звучати ще в такий спосіб:

  • IRQL_NOT_LESS_EQUAL
  • KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
  • PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Способи виправлення помилки Tcpip.sys на синьому екрані

1. Запустіть засіб усунення неполадок синього екрану

Вбудований модуль усунення неполадок може допомогти виявити і усунути загальні причини помилок синього екрану. Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> і виберіть праворуч зі списку " Синій екран ". Перезапустіть систему.

усунення неполадок синій екран Windows 10

2. Скинути TCP / IP

Файл Tcpip.sys пов'язаний з протоколами TCP / IP. Ми можемо скинути ці протоколи на випадок, якщо вони були змінені. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду  netsh int ip reset. Перезавантажте ПК.

netsh int ip reset

3. Оновлення драйверів мережевої карти

Натисніть кнопок Win + R і введіть  devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. У диспетчері пристроїв розгорніть список " Мережеві адаптери ", далі натисніть правою кнопкою миші і виберіть " Оновити драйвер " для кожного мережевого пристрою окремо. Перезавантажте систему після оновлення драйверів.

Якщо ви недавно оновили цей драйверів, а потім почали стикатися з цією помилкою, то можна спробувати "Відкинути драйвер".

Оновити драйвери мережевих адаптерів

4. Відключити сторонній антивірус

Ви можете на час відключити сторонній антивірусний продукт. Деякі відомі бренди відомі тим, що викликають збої в системі Windows, особливо в Windows 10. Якщо ви надумали видалити антивірус повністю з комп'ютера, то ця стаття вам допоможе.