Як звільнити місце і очистити диск C від непотрібних файлів

Немає нічого гіршого, ніж брак місця на вашому пристрої. Якщо ви використовуєте Windows 10 в якості операційної системи, установка буде займати тільки 20 ГБ. На жаль, розмір сховища неухильно скорочується, а наші потреби в потужності зростають. При використанні твердотільних SSD дисків, які високі в ціні, оновлення не завжди є варіантом. На щастя, нове оновлення April 2018 для Windows 10 являє собою новий інструмент, що допомагає користувачам відновлювати дорогоцінний дисковий простір. Новий очищувач диска від сміттєвих фалів, автоматично знаходить файли, що дозволяє користувачам видаляти дані та відновлювати дисковий простір, не турбуючись про те, щоб видалити щось важливе. Давайте розберемо,як очистити диск C від непотрібних файлів і звільнити місце на жорсткому диску для більшого простору в Windows 10 \ 8.1 \ 7.

Як звільнити місце на диску C в Windows 10

  • Відкрийте " Параметри "> " Система "> " Пам'ять пристрою "> справа " Звільнити місце зараз ".

Зверніть ще увагу на параметр " Змінити місце збереження нового вмісту ". Коли ви завантажуєте, наприклад, ігри з магазину windows 10, то вони встановлюються за замовчуванням на диск C. Ви можете вказати інший локальний диск. Також раджу звернути уваги на " Змінити спосіб автоматичного звільнення місця ", яке можна налаштувати і система сама буде чистити диск від непотрібних файлів в зазначений час, наприклад щотижня.

Звільнити місце на диску Windows 10


Після того як натиснули на "Звільнити місце зараз", Windows почне сканувати комп'ютер на будь-які непотрібні дані. До непотрібним даних належать: файли журналу оновлень, файли звітів помилок, очищення старих оновлень Windows, тимчасові файли, тимчасові файли інтернету і т.п. Просто встановіть прапорці поруч з типами даних, які ви хочете видалити. Цей інструмент визначає тільки несуттєві файли, які не потрібні для звичайного користувача.

звільнити місце від старих оновлень windows 10

Як очистити диск C від непотрібних файлів в Windows 7

Хто використовує Windows 7 / XP, то такий утиліти для звільнення місця немає. З цього ми підемо іншим шляхом, щоб почистити диск C від непотрібних файлів.

  • Натисніть кнопок Win + R і введіть  cleanmgr , далі виберіть диск, який хочете почистити і звільнити простір.

Запуск засобу очищення диска від сміття


  • У новому вікні натисніть на Очистити системні файли , і в який з'явився новому вікні відзначте всі місця галочками і натисніть OK.

Очищення системного диска від сміття