smss.exe - Що це за процес в Windows 10

У цій статті ви дізнаєтеся про процес smss.exe, і як він працює в Windows 10. Коли ваш комп'ютер стикається з високим навантаженням використання ресурсів, у вас може виникнути сумнів в тому, що цей файл не є винуватцем, або чи є це виконуваний файл шкідливим ПЗ. У деяких форумах кажуть, що на деяких комп'ютерах він може споживати більше 50% пам'яті. Якщо ви зіткнулися з цією ж проблемою, то розберемося, чи є цей процес вірусом і як його визначити, як він працює і що це таке.

Що таке Smss.exe в Windows 10 і для чого він на вашому ПК?

Smss.exe означає підсистему Session Manager, де ".exe" - це розширення виконуваного файлу. Ви можете знайти цей процес в "Диспетчері задач" під назвою " Диспетчер сеансу Windows " і вихідним ім'ям smss.exe . Цей файл був представлений в Windows NT і тепер займає місце в основних файлах Windows 10 з унікальними функціями. У той час, smss.exe використовувався тільки для обробки процесу запуску, проте в останні оновлення Windows 10, його робота була покращена. Тепер він контролює десятки робіт, таких як управління середовищем, запускає winlogon.exe, створює віртуальну пам'ять і т. Д.

Основна функція smss.exe в Windows 10 - обробляти роботи ініціалізації операційної системи. Наприклад, він контролює роботу winlogon.exe і cross.exe. Програма також створює віртуальну пам'ять, де виконуються роботи одного процесу, а інша виконується. Це робить вашу систему гладкою, ефективно обробляючи виконувану частину. Якщо кілька завдань одночасно запускаються в вашу систему, ваш комп'ютер може перестати відповідати, зависати, давати збій. Тут smss.exe використовується для одночасної роботи без будь-яких проблем.

Чи можна відключити smss.exe?

smss.exe - це вбудований файл Windows 10, отже, його не можна відключити. Корпорація Майкрософт сама подбає про різні файлах .exe в системі. Проте, якщо ви намагаєтеся відключити цей файл, нагадаю, що це може викликати помилку.

Як визначити чи є він вірусом?

1 ознака . Smss.exe не є вірусом в Windows 10. Це вбудована і справжня служба від Microsoft. Це крихітний файл споживає дуже невеликий системний ресурс, який ви можете проаналізувати в диспетчері завдань. Знайдіть процес " Диспетчер сеансу Windows " натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть властивості . Далі перейдіть у вкладку " Докладно " і цей файл повинен відповідати нижче інформації. Якщо він не відповідає, то вам потрібно вжити заходів.

 1. Опис файлу - Диспетчер сеансу Windows.
 2. Назва продукту додатки - Операційна система Microsoft Windows.
 3. Авторське право - Microsoft Corporation. Всі права захищені.
 4. Розмір - 140 KB.
 5. Мова - Російська (Росія).
 6. Назва початкового файлу - smss.exe

Smss exe

2 ознака . Вірус smss.exe може з'явитися на вашому ПК з різних сайтів. Ці зловредів можуть використовувати цей виконуваний файл для різних цілей у вашій системі. Його функціональність залежить від того, що веб-сторінка шукає у користувачів. Ви можете вгадати, що ваш комп'ютер заражений цією шкідливою програмою, якщо у вашій системі виявлено такі ознаки:

 1. Програми продовжують закриватися, зависати після відкриття.
 2. Система виглядає неакуратної.
 3. Неможливо відкрити певні файли.
 4. Отримання численних помилок на вашому ПК.

3 ознака . Відкрийте " диспетчер задач ", перейдіть у вкладку " Подробности ". Далі знайдіть в списку smss.exe і натисніть на ньому правою кнопкою миші, обравши з меню " Відкрити розташування ". Цей файл повинен знаходиться по шляху C: \ Windows \ System32.

 • Якщо у вас відкрився в провіднику шлях НЕ C: \ Windows \ System32, то це шкідлива програма. Видаліть її вручну.

Місцезнаходження smss exe