Файл занадто великий для кінцевої файлової системи Windows 10

Коли користувач копіює файл розміром більше 2 Гб на флешку, зовнішній диск або SD-карту пам'яті, то він отримає помилку " Файл занадто великий для кінцевої файлової системи " в Windows 10/7 / 8.1. Помилка пов'язана з неправильною файлової системи накопичувача, і тут є два рішення: відформатувати флешку в іншу файлову систему або розбити файли на дрібні частини. Проблема в тому, що файлова система FAT16 підтримує файли до 2 Гб, FAT32 до 4 Гб, а NTFSне має обмежень за розміром файлу. Наприклад, є флешка розміром 32 Гб в форматі FAT32 і користувач намагається записати на неї фільм або ISO образ розміром більше 5 Гб. В цьому випадку і з'явиться помилка, що файл занадто великий для поточної файлової системи. Давайте розберемо два способи, як змінити файлову систему з втратою даних і без, щоб вирішити проблему кінчений файлової системи при копіюванні файлів на накопичувачі в Windows 10.

Файл занадто великий для кінцевої файлової системи

Змінити файлову систему

Важливо : Цей спосіб видалить всі ваші дані на накопичувачі, збережіть файли, якщо вони вам потрібні.

Відкрийте провідник, натисніть правою кнопкою миші по USB-накопичувача, зовнішньому диску або SD-карті пам'яті, який видає помилку, і виберіть " Форматувати ". У новому вікні в графі " Файлова система " виберіть NTFS і натисніть почати, щоб відформатувати флешку в потрібний формат.

форматувати флешку в іншу файлову систему

Змінити файлову систему через CMD

Важливо : Цей спосіб не видалить дані на накопичувачі.

Змінимо файлову систему накопичувача через командний рядок без втрати даних. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди нижче:

  • convert G: /fs:ntfs /nosecurity

Де G: це ім'я диска (флешки), замініть на своє, якщо у вас в провіднику воно відображається під іншою буквою. Спробуйте закинути файл великого обсягу і помилка " Файл занадто великий для кінцевої файлової системи " Вас більше не потурбує.

змінити файлову систему через CMD