Як відключити телеметрію "стеження" в Windows 10

Телеметрія - це автоматизований процес, який збирає деякі дані з вашого комп'ютера і відправляє діагностичні дані на сервера Microsoft. Компанія на основі цих даних покращує свою систему Windows 10 і виправляє недоліки. Дані, які збирає Microsoft, відповідають її політиці безпеки та міжнародним законам. Однак, компанія може передавати зведені анонімні дані телеметрії третім особам для обмежених цілей або надавати ділові звіти партнерам. З цієї причини, багато користувачів, особливо компанії, не хочуть, щоб за ними стежили таким чином, щоб уникнути втрату важливої ​​конфіденційної інформації.

Ви повинні розуміти, що повністю телеметрія не відключається, як пишуть багато сайтів, ви можете відключити деякі параметри телеметрії, щоб знизити на мінімум збір даних, які будуть відправлятися в Microsoft. Якщо ви звичайний користувач, запитайте, чи потрібно вам відключати стеження в Windows 10, адже Google і Apple збирають набагато більше даних через свої мобільні пристрої в порівнянні з Microsoft.

Відключення телеметрії в Windows 10

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Конфіденційність " і у вас будуть зліва пункти як загальні, голосові функції і т.п. Натискайте по черзі на кожен пункт і праворуч відключаєте все, що будете бачити, очищаєте всякі журнали. Тим самим ви знизите збір ваших даних телеметрії.

Конфіденційність загальні

Крок 2 . Так як вище спосіб простий і мінімалістичний, заглибимося в процедуру відключення телеметрії і стеження в Windows 10 через реєстр. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\DataCollection
  • Натисніть праворуч на порожньому полі правою кнопкою миші і "Створити"> "Параметр DWORD (32 біти)"
  • Назвіть нове значення AllowTelemetry і натисніть по ньому два рази.
  • Задайте значення 0 .

AllowTelemetry відключити телеметрію через реєстр

Крок 3 . Натисніть Win + R і введіть services.msc , щоб швидко відкрити служби. Шукаємо дві служби, зупиняємо і відключаємо їх.

  1. Функціональні можливості для підключених користувачів і телеметрія - DiagTrack .
  2. Служба маршрутизації push-повідомлень на основі протоколу WAP (Wireless Application Protocol) для управління пристроями - dmwappushservice .

відключити DiagTrack

Висновок: Таким чином, ви можете відключити телеметрію в Windows 10 і знизити стеження за вашими даними. Звичайно, можна скористатися сторонніми програмами, але де гарантії, що ці програми не збирають дані про вас? Наприклад, популярна програма WPD по налаштуванню конфіденційності створена і підтримується російським і білорусом, і немає гарантії того, що до них не нагрянуть хлопці з центру "Е" і не змусять їх розкрити або збирати дані в ще більших обсягах. Вибір за вами.