Помилка Windows Script Host при запуску Windows 10

Windows Script Host надає такі можливості сценаріїв, як пакетні файли, але включає в себе безліч інших функцій. Він може використовуватися користувачем вручну, а також створюватися операційною системою для автоматизації потоку операцій на комп'ютері. Є багато пов'язаних помилок, які можуть мати такий вигляд:

Сценарій: Неможливо знайти файл сценарію.

"Шлях сценарію VBS"

Рядок: х

Символ: x

Помилка: опис помилки.

Код: ххххххх

Джерело: джерело помилки.

Windows Script Host

Windows Script Host - Неможливо знайти файл сценарію в Windows 10

Якщо ви включили створення точки відновлення системи, то можете просто відкотити систему на пару днів назад, коли вона працювала стабільно. Пам'ятайте, що робота, яка була зроблена сьогодні, не відновиться, якщо ви відкотили заднім числом.

1. Використовуйте перевірку системних файлів

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і виконайте наступну команду для сканування і автоматичного відновлення системних файлів:

  • sfc /scannow

Перезавантажте систему після завершення сканування.

Перевірка і відновлення файлів

2. Сканування ПК на наявність шкідливих програм

Одна з причин, чому користувачі отримують помилку Windows Script Host - це шкідливі програм скачані з ненадійних джерел. Якщо ваш комп'ютер заражений шкідливим ПЗ, може з'явитися повідомлення про помилку " Не вдалося знайти файл сценарію ". Якщо у вас стоїть сторонній антивірус, то запустіть його в режимі "повна перевірка". Рекомендую скористатися антивірусним сканером.

Напевно багато хто вже користуються вбудованим антивірусом захисником Windows. Запустіть його на перевірку в автономному режимі, і він при перезавантаженні перевірятиме вразливі місця на віруси.

Розширена перевірка автономного захисника windows

3. Встановити значення за замовчуванням для ключа .vbs

Натисніть комбінацію клавіш Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. Далі перейдіть по шляху:

  • HKEY_CLASSES_ROOT\.vbs

У лівій колонці знайдіть .vbs , виділіть цю папку, і з правого боку клацніть два рази мишкою за значенням (За замовчуванням) . Задайте значення VBSFile.

Встановити значення за замовчуванням для ключа vbs

4. Усунення неполадок в стані чистої завантаження

Чисте завантаження використовується для діагностики і усунення неполадок пов'язаних з системою. Під час чистої завантаження ми запускаємо систему з мінімальною кількістю драйверів і програм запуску, що допомагає ізолювати причину заважає програмним забезпеченням. Після того, як ви завантажилися в чистому стані завантаження, перевірте, чи зберігається проблема. Якщо, помилки немає, то вам доведеться шукати програму або службу, яка викликає помилку Windows Script Host. Таким чином ви можете додавати інші (сторонні) служби по одній, щоб виявити винуватця.

  • Дивіться, як завантажитися в режим чистої завантаження

5. Відновлення або скидання Windows 10

Відновлення : Завантажитеся в додаткові параметри і спробуйте "Відновлення при завантаженні". Щоб потрапити туди, потрібно перезавантажити комп'ютер 3 і більше разів кнопкою Reset на ПК. Тобто Ви завантажуєтесь до моменту логотипу Windows (коли крутиться коліщатко завантаження) і перезавантажувати ще раз. І так три рази.

Відновлення при завантаженні

Скидання: Ви можете спробувати скинути ваш ПК до значення за замовчуванням, зберігши при цьому свої файли.

Почати відновлення системи