Як перенести робочий стіл на інший диск в Windows 10

Робочий стіл в Windows 10 для деяких користувачів є проблемним місцем, так як на ньому можуть зберігається безліч файлів і папок, що з часом засмічує простір на диску "C". Також, велика ймовірність втратити файли і папки на робочому столі при перевстановлення Windows 10 або, коли система дає збій і ми не можемо завантажитися на робочий стіл. І постає питання, як зробити, щоб робочий стіл фактично зберігав папки і файли на іншому диску, а не робочому столі?

Змінити розташування збереження файлів робочого столу в Windows 10

Крок 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть % userprofile% , щоб відкрити розташування робочого столу вашого профілю. Далі знайдіть папку " Робочий стіл " і натисніть по ній правою кнопкою, після чого виберіть " Властивості ".

папка робочий стіл властивості

Крок 2 . Створіть попередньо папку на іншому диску, щоб її потім вказати. Перейдіть у вкладку " Розташування " і знизу натисніть на кнопку " Перемістити ... ". Вкажіть місце, куди-б ви хотіли перемістити файли і папки з робочого столу.

У моєму випадку, у мене все файли на робочому столі будуть зберігатися на диску E і диск C більше не забиватися. Я також не втрачу важливі файли, якщо Windows 10 буде переінстальовано або зламається. Ви також, можете вказати хмарне сховище OneDrive для перенесення файлів і папок з робочого столу.

Перемістити папку робочого столу