Помилка 0x80240020 поновлення Windows 10

Помилка 80240020 з'являється в журналі центру поновлення Windows 10. Ви можете побачити і повідомлення про помилку "операція не завершена, тому що немає увійшов в систему інтерактивного користувача" з кодом  WU_E_NO_INTERACTIVE_USER . Давайте подивимося, як виправити помилку  0x80240020 поновлення Windows 10. Вам не потрібно запускати будь-якої інструмент усунення неполадок або видаляти файл, щоб виправити це. Швидше вам потрібно включити один параметр, який може автоматично увійти до вашого профілю і завершити установку.

Як виправити помилку 0x80240020 поновлення Windows 10

1 . Відкрийте "Параметри"> "Облікові записи"> "Параметри входу"> праворуч знайдіть і Увімкніть " Використовувати мої дані для входу для автоматичного завершення налаштування пристрою і відкриття моїх програм після перезапуску або поновлення ".

Увага:  Цей параметр недоступний, якщо ваш ПК підключений до домену, політики роботи або вашою організацією.

Включити використовувати дані для входу Windows 10

2 . Якщо вище спосіб не допоміг, то скористаємося редактором реєстру. Створіть точку відновлення системи на всякий пожежний. Натисніть кнопок Win + R і введіть regedit , щоб відкрити сам редактор реєстру.

win + r


В відкрилися редакторі, перейдіть по шляху:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade

Швидше за все у вас не буде кінцевого розділу OSUpgrade . З цього його потрібно створити. Для цього натисніть правою кнопкою на WindowsUpdate і виберіть " Створити "> " Розділ ", і задайте йому ім'я  OSUpgrade. Далі в правій частині натисніть правою кнопкою миші на порожній області та " Створити "> " Параметр DWORD (32 біт) ". Дайте новому параметру ім'я  AllowOSUpgrade  і значення 1 . Перезавантажте комп'ютер і перевірте, чи усунуто помилка.

Реєстр OSUpgrade