Помилка THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER 0x000000EA BSOD

При невдалій спробі скористатися наявними можливостями рендеринга графіки на комп'ютері з Windows 10 може з'явиться повідомлення про помилку на синьому екрані з написом  THREAD STUCK IN DEVICE DRIVER і кодом  0x000000EA . Ця помилка може бути викликана через погану відеокарти або поганого драйвера відео плати. Давайте розберете, як виправити цю проблему.

Як виправити помилку THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER

Пил є хорошим діелектриком. Ви можете спробувати видалити пил з таких компонентів, як відеокарта в комп'ютері. Я б порекомендував використовувати невеликий вентилятор або протирати компоненти м'якою тканиною, а краще великий м'яким пензликом для пудри. Чи не протирайте компоненти ПК вологими засобами, щоб завдасте шкоди ланцюгах. Друге на що потрібно звернути увагу, це добре чи належним чином під'єднано роз'єми до відеокарти і оглянути саму відеокарту на механічні пошкодження.

Другим справою спробуємо відкат або відключення драйверів пристроїв. Якщо ви тільки що оновили графічний драйвер, і проблема почалася після цього, вам потрібно відкотити драйвер. Якщо це не допоможе, то можливо, оновлення цього драйвера пристрою до його останньої версії виправити цю помилку. Це керівництво допоможе вам видалити, відкотити і оновити драйвери пристроїв, після чого ви повинні відвідати офіційний веб-сайт виробника відеокарти і завантажити останню версію драйвера.

Якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл, то спробуйте завантажиться в безпечному режимі. Якщо ви не можете все рівно запустити безпечний режим, то потрібно створити настановну флешку Windows і почати встановлювати Windows до пункту «Параметри». Далі просто натисніть знизу на " Відновлення системи ", після чого Вас перекине в додаткові параметри, де ви можете запустити безпечний режим.

Відновлення системи при установки Windows 10