Запис відео з екрану монітора Windows 10 без програм

Багато хто з нас прагне записати відео з екрану монітора комп'ютера або ноутбука з різних причин. Наприклад, вловлюючи хороший момент на новинному веб-сайті або це може бути передача в прямому ефірі, трансляція в соціальних мережах, або Ви просто захотіли захопити шматок прикольного відео з ютуба. Програмне забезпечення для редагування відео, таке як Adobe Premiere або MovieMaker, ідеально підходить для таких робіт, але є недолік. З повним програмним забезпеченням для редагування, вам спочатку потрібно буде імпортувати відеокліпи в шкалу часу. Це безумовно займає багато часу. Навіщо завантажувати піратські програми з торрентів в яких можуть бути віруси. Та й установка зайвої програми, як вантаж в системі, ні до чого.З цього скористаємося самою системою Windows 10 і зробимо запис відео з екрану монітора зі звуком без сторонніх програм.

Як записати відео з екрану монітора зі звуком

За допомогою ігрової панелі в Windows 10 ми легко зможемо захопити відео з екрану ПК.

  • Відкрийте джерело відео, яке хочете записати з екрану, зробіть повний екран і натисніть поєднання клавіш Win + G , щоб відрити ігрову панель GameBar.
  • У вас з'явиться ігрова панель в якій ви можете захопити відео, включити або відключити мікрофон, налаштувати сторонні рівні гучності і місце збереження файлу.

Захоплення відео з екрану ПК з GameBar

Хотілося б ще додати, що потім ще можна зробити зі збереженим відео, яке записали з екрану монітора.

  1. Деякі моменти в відео, можна обрізати відразу ж, без сторонніх програм у програмі "Фотографії".
  2. Можна нарізати багато відосіков і об'єднати їх в одне відео без сторонніх програм в Windows 10.