Помилка ERR_TUNNEL_FAILED в Chrome

Помилка ERR_TUNNEL_CONNECTION_FAILED може виникнути у будь-якого, хто переглядає Інтернет. Деякі з відомих причин цієї помилки:

  1. Неправильна конфігурація домену сайту.
  2. Суперечливість даних браузера.
  3. Проблеми з підключенням до DNS.
  4. Налаштування проксі введені неправильно.

Як виправити помилку ERR_TUNNEL_FAILED в браузері Chrome

1. Налаштувати автоматичне визначення параметрів підключення

Наберіть в пошуку пуску " Властивості браузера " і відкрийте. У новому вікні перейдіть у вкладку " Підключення " і натисніть на " Налаштування мережі ". Далі переконаєтеся, що стоїть галочка на " автоматичному визначенні параметрів " і зніміть галочку в проксі-сервер " Використовувати проксі для локальних підключень ". Натисніть OK, а потім перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Відключити проксі в Windows

2. Очистити налаштування DNS

Ви можете очистити DNS-кеш в Windows і перевірте виправлена ​​помилка.

3. Використовуйте VPN-з'єднання

Мережа, в якій знаходиться ваш комп'ютер, може заблокувати ваш доступ до цього веб-сайту. Таким чином, ви можете спробувати знайти додатки VPN в магазині Windows 10 або пошукати розширення VPN для браузера в інтернет магазині Chrome.

4. Очистити дані браузера

Існує висока ймовірність того, що деякі дані браузера конфліктують із завантаженням сайту. Це може бути дуже простим і важливим виправленням. Для цього, відкрийте браузер Google Chrome і натисніть комбінацію клавіш CTRL + H   на клавіатурі. Зліва натисніть на " Очистити історію " і відкриється нове вікно. В якому ви повинні очистити всі і за весь час в двох вкладках " Основні налаштування " і " Додаткові ". Не забудьте виділити всі пункти галочками. Далі просто запустіть браузер і перевірте, чи усунуто помилка ERR_TUNNEL_CONNECTION_FAILED.

Видалити історію браузера Chrome

5. Видаліть конфліктуючі розширення браузера

Існує висока ймовірність того, що розширення і панелі інструментів, встановлені у вашому браузері, можуть конфліктувати із завантаженням вашого сайту. Щоб виправити це, вам потрібно видалити або відключити ці розширення і панелі інструментів. Для цього скопіюйте в адресний рядок  chrome: // extensions / , щоб відкрити список встановлених розширень і видаліть або вимкніть їх.

Відключити розширення в Chrome

6. Скинути браузер Google Chrome

Ви можете скинути настройки браузера Chrome за замовчуванням і подивитися, чи допоможе це. Це поверне ваш браузер Google Chrome в його стан за замовчуванням, і він буде так само гарний, як і нова установка. Для цього введіть в адресний рядок браузера  chrome: // settings / , щоб відкрити параметри. Далі в самому низу натисніть " Додаткові " і в кінці знайдете " Відновлення заводських налаштувань ".

Відновлення заводських налаштувань Chrome