sihost.exe в Windows 10 - Що це таке і як працює

Sihost.exe в Windows 10, включаючи попередники Windows 8 і 7, є виконуваним файлом. Це основна системна програма, розташована в C: \ Windows \ System 32. Тепер у вас може виникнути питання: чи є sihost.exe в Windows 10 вірусом? Відповідь - ні. Це повністю безпечна програма Microsoft Windows, але лише небагато розробників шкідливих програм навмисно дають однакове ім'я своїх файлів, щоб їх не вдалося виявити.

Яка роль sihost.exe?

SiHost.exe є важливим виконуваним файлом і хостом інфраструктури оболонки. Програма призводить до запуску різних процесів на Windows 10 для виконання таких робіт, як відкриття контекстного меню, Пуск, центр дій і т.д.

Чи можна видалити sihost.exe?

Sihost.exe працює у фоновому режимі, система Windows 10 дозволить Вам завершити процес в диспетчері завдань, але будьте обережні, так як це може викликати критичну помилку меню "Пуск". Крім того, ви можете зіткнутися з збоєм Windows і File Explorer (Провідника). З цього, видаляти і завершувати процес не варто, тому що він повністю розірве оболонку Windows.

Який дефектний файл sihost.exe в Windows 10?

Багато технічних експерти не вважають цей файл будь-якої загрозою, проте, можливість нанесення шкоди вашому пристрою досить висока. Невірна чи застаріла версія Shell Infrastructure Host або sihost.exe може привести до повільного запуску вашого комп'ютера або ноутбука, або виникнення безлічі повідомлень про помилки, таких як:

 1. Хост інфраструктури First-Shell перестав працювати (Get Critical error in the Shell Infrastructure Host).
 2. Виникла проблема привела до припинення роботи програми.
 3. Порушення доступу адреси FFFFFFFF в модулі sihost.exe і читання адреси oooooooo (unknown hard error).

Властивості і значення Sihost.exe

 • Опис файлу - Shell Infrastructure Host.
 • Версія файлу - 10.0.17134.1.
 • Назва продукту - Microsoft Windows Operating System.
 • Версія продукту - 10.0.17134.1.
 • Авторські права - Microsoft Corporation.
 • Розмір - 77.5 KB.
 • Мова - англійська (США).
 • Назва початкового файлу - sihost.exe.

докладні властивості sihost exe

Як визначити, чи є sihost.exe в Windows 10 шкідливим?

Якщо шкідливе ПО існує з ім'ям Sihost.exe, ви можете легко відрізнити його від вихідного файлу Windows. Підозрілий Sihost.exe не матиме ніякої інформації у властивостях. Перейдіть в диспетчер задач і знайдіть у вкладці "Процеси"  Shell Infrastructure Host , або перейдіть у вкладку подробиці і знайдіть сам  sihost.exe . Далі натисніть правою кнопкою миші по  Shell Infrastructure Host або sihost.exe і виберіть " Відкрити розташування файлу ". Вас повинно перекинути по шляху C: \ Windows \ System32 з виділеним файлом  Sihost.exe,якщо це так, то це оригінальний файл. Якщо ви знаходите sihost.exe в каталозі, відмінному від C: \ Windows \ System32, ви повинні подбати і видалити його вручну.