Вирішено: Чи не працює Microsoft Store в Windows 10

Як стало помітно за відгуками на різних форумах, що до магазину Microsoft Store немає великої любові і це виправдано - це баги, недружній інтерфейс. Вся схема UWP на якій заснований магазин, здається жорстким способом змусити людей користуватися ним. Хоч би яким ні магазин Віндовс, в ньому є і частка хорошого - це хороші безкоштовні додатки, міні ігри для дітей, і що найголовніше відсутність вірусів в додатках. Ці виправлення корисні не тільки для магазину windows, але і більшість з них можуть бути застосовані до будь-якого додатка UWP. Розберемо рішення, чому ж магазин в windows 10 не працює, як перевстановити і відновити windows store.

Перш ніж приступити до правильних виправлень, є невеликий перелік речей, які ви повинні перевірити, перш ніж продовжувати:

 • Windows оновлена
 • UAC (контроль облікових записів користувачів) включений
 • Ваші відеокарти / графічні драйвери оновлені

Очищення кеш-пам'яті сховища магазину windows

Найпростіше рішення полягає в скиданні кеша магазину Windows 10, який з часом може стати захаращені всілякими файлами.

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть  wsreset .
 • Відкриється командний рядок, почекайте поки вона сама закриється і автоматично запустить магазин windows 10. (Я приблизно чекав 2 хвилини)
 • Відкрийте свій магазин, щоб перевірити його працездатність, якщо магазин windows не працює, то рухаємося далі.

Очищення кешу магазину windows 10

Перевстановити магазин Windows

Радикальний спосіб з перевстановлення самого додатка windows store може допомогти виправити різні помилки з магазином. Вам потрібно буде видалити Windows Store через Powershell.

 • Запустіть PowerShell від імені адміністратора.

PowerShell Запуск від імені адміністратора

 • Далі введіть наступну команду в вікно  get-appxpackage -allusers .
 • Знайдіть тепер у великому списку запис Name: Microsoft.WindowStore і скопіюйте інформацію в рядку " PackageFullName " в буфер обміну, а краще в текстовий документ.

PackageFullName microsoft store


У новому рядку PowerShell введіть  remove-appxpackage потім пробіл і код, який ви скопіювали в буфер обміну. У мене вийшло приблизно так, але у вас може відрізнятися в залежності від версії самого додатка. Натисніть Enter і додаток microsoft store зникне, після чого перезавантажте комп'ютер .

 • remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_11801.101.4.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Видалити microsoft store


Після перезавантаження ПК потрібно перевстановити Магазин Windows. Вам потрібно повернутися в Powershell в якості адміністратора і ввести наступне:

 • Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.WindowsStore_11801.101.4.0_x64__8wekyb3d8bbwe\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode

Відключити Проксі-Сервер

Якщо у вас є проксі-сервер або VPN, то він може бути винуватцем не робітника стану магазину windows 10, тому що IP-адреса вашого ПК не відповідає даним вашого профілю Windows.

 • Вимкніть або видаліть VPN і проксі сервер, якщо є установча програма.
 • Перевірте стандартний вбудований проксі. Натисніть кнопку " Пуск "> " Параметри " (значок шестерінки)> " Мережа та інтернет "> " Проксі " і відключіть.

Відключення проксі сервер в Windows 10

Скидання магазину windows

Починаючи з Anniversary Update, у вас є можливість скинути додаток Windows Store, яке очистять кеш і дані, по суті справи зробивши їх новими. Це більш радикально, ніж вище виконана опція "WS Reset", так як це очистить всі ваші переваги, дані для входу, настройки і т. Д. (Не хвилюйтеся, ви все одно збережіть додаток, яке ви встановили з магазину).

 • Відкрийте Параметри > Додатки > Програми та можливості .
 • Знайдіть справа в додатках " Магазин " і натисніть додаткові параметри.
 • В відкрилися новому вікні натисніть Скидання .

Розширені можливості пошуку додатка магазину

Перереєструвати додатки магазину Windows

Інший спосіб скидання додатки магазину - це змусити його перереєструватися на вашому комп'ютері, ноутбуці. Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Введіть в "пошуку", близько пуску cmd і натисніть в відповідностях правою кнопкою миші і запуск від імені адміністратора. У командному рядку введіть таку команду для перереєстрації додатка магазину і натисніть enter:

 • PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}"

Перереєстрація додатки магазин