winlogon.exe - Що це за процес в Windows 10/7

winlogon.exe в Windows 10 завжди з'являється в фоновому режимі при відкритті диспетчера задач. Багато користувачів неправильно інтерпретують цей файл, як вірус. Це пов'язано з тим, що він використовує розширення .exe, яке однаково для різних шкідливих програм. Тепер напевно Вас мучить питання - це вірусу? Якщо немає, то що це за процес? Як випливає з назви, Winlogon означає "додаток для входу в Windows". Це важлива частина ОС Windows, яка контролює різні дії на вашому комп'ютері. Він регулярно працює у вашій системі, поки ви не вимкнете комп'ютер.

winlogon.exe - Що це таке і як працює в Windows 10/7

  1. Коли ви входите в свій комп'ютер, winlogon.exe дає вам команду для введення пароля. Якщо ваш пароль вірний, він успішно реєструє вас, інакше він видає повідомлення про помилку. Це дозволить програмам використовувати ключі в розділі HKEY_CURRENT_USER "Редактора реєстру". Однак цей шлях відрізняється для кожного користувача Windows.
  2. Це також полегшує управління діями миші і клавіатури при роботі на вашому комп'ютері. В основному, коли екран вашого робочого столу включений, він працює в фоні. Це відбувається навіть тоді, коли екран довгий час простоює і повертає екран входу в систему "режим очікування". Процес Winlogon.exe в ОС windows також відповідає за захист робочого столу для виконання повного використання комп'ютерних об'єктів, підключених до пристрою.
  3. Коли ваш пристрій підключено до локальної мережі або до різних типів мережі, winlogon.exe спочатку контролює кожну перевірку справжності на робочої станції. Потім він передає дані без будь-яких колапсів. Він постійно завантажує пароль, і якщо до нього додається новий сервер, він також аутентифікує цей пароль.

Місцезнаходження winlogon.exe в Windows

Будучи невід'ємною частиною Windows, цей файл завжди залишається на диску "C" вашого комп'ютера. Ви можете перевірити його, використовуючи шлях C: \ Windows \ System32. Ви також можете відкрити його місце розташування, використовуючи диспетчер задач. Запустіть диспетчер задач Ctrl + Shift + Esc , знайдіть вихідне назва " Програма входу в систему Windows " у вкладці процеси. Далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть " відкрити розташування файлу ".

Місце положення файлу winlogon exe

Чи повинен я відключити winlogon.exe?

З усього вище сказаного ви вже знаєте, що це вбудована програма ОС Windows і немає ніякої логіки для її відключення. Вона займає невелику частину вашої пам'яті і виконує різні завдання. Відключення буде негативно позначатися на вашій системі . Якщо ви спробуєте тимчасово завершити процес з "Диспетчера завдань", з'явиться попередження. Воно повідомить вас, що "завершення цього процесу призведе до того, що Windows стане непридатною або відключиться". Якщо ви уникаєте цієї замітки, то екран відразу стане чорним. Більш того, ПК навіть не реагує на Ctrl + Alt + Delete. Winlogon.exe в Windows 10 повністю відповідає за управління Ctrl + Alt + Delete. Отже, як тільки ви зупините процес, немає можливості відновити сеанс.

Не можна відключити winlogon в Windows

Як визначити чи є winlogon.exe вірусом?

winlogon.exe в Windows - це системний файл microsoft, а не вірус. Відкрийте диспетчер задач, знайдіть процес " Програма входу в систему Windows " і натисніть на ньому правою кнопкою миші, і виберіть " Властивості ". У вкладці "П одробнее ", ви можете дізнатися всю інформацію про цьому файлі. Якщо інформації немає або вона відрізняється від нижньої, то це вірус. Ви так само повинні відкрити розташування файлу, як описано вище, і якщо місце розташування буде іншим, чи не  C: \ Windows \ System32, то це швидше за все вірус (видаліть його). Ознаки на шкідливе ім'я файлу winlogon.exe, можуть давати високі навантаження на ЦП і Пам'ять.

  1. Опис файлу - Програма входу в систему Windows.
  2. Назва продукту додатки - Операційна система Microsoft Windows.
  3. Авторське право - Microsoft Corporation. Всі права захищені.
  4. Розмір - 661 KB.
  5. Мова - Російська (Росія).
  6. Назва початкового файлу - WINLOGON.EXE.

Детальна інформація про фото winlogon exe