Як завантажити драйвера для Windows 10 (64-bit і 32-bit)

Протягом багатьох років Windows поставляється з універсальними драйверами. Це основні драйвери, такі як мережеві і графічні, які дадуть вам працездатну систему відразу після чистої установки. Вам не потрібно встановлювати драйвери з дисків, щоб система працювала. Windows 10 також встановить універсальні драйвери для всіх видів обладнання, яке ви до нього підключаєте. Ці драйвери встановлюються через оновлення Windows, і вам ніколи не доведеться взаємодіяти з виконуваним файлом для їх установки. Windows 10 піклується про все і Вам більше не потрібно завантажувати сторонні програми, щоб оновити драйвери свого заліза.

У всіх є такий момент, коли встановлюємо Windows 10, то немає за замовчуванням мережевого драйвера, і ми не можемо оновити всі інші через "Центр оновлення Windows" і підключиться до інтернету. Ми починаємо буруздіть простори інтернету, щоб знайти драйвер для мережевої або бездротової карти, і втрачаючи при цьому тонну часу. Також ми ризикуємо безпекою, завантажуючи драйвери зі сторонніх джерел. На щастя у Microsoft є вся бібліотека драйверів і оновлень, і ви можете завантажити все, що вам потрібно. В каталозі є драйвери для Windows 7 і пізніших версій, а також можуть бути драйвери для Vista.

Завантажити окремі драйвера для Windows з каталогу Microsoft

Перейдіть в офіційний каталог центру оновлень Microsoft і напишіть в пошук слово від вам потрібного драйвера. Це стає складним, не всі знають специфікацію свого обладнання. Але я ввів PCIe , щоб мені видав список драйверів для мережевої карти. Далі я бачу Realtek, Broadcom і Intel. Скачую Realtek, тому що я впевнений, що у мене саме він. Якщо ви не знаєте, то можна завантажити по черзі. Якщо у вас підключення до інтернету через WiFi, то просто в пошуку напишіть Wlan . Потрібні для відеокарти, тоді напишіть display . Якщо ви шукайте для Windows 7, то можна написати PCie windows 7 .

Завантажити драйвер мережевої карти Microsoft


Далі ви натискаєте "Завантажити" і викачується файл формату ".CAB". Його можна відкрити RAR-архіватором, і там буде ".exe" файл, який потрібно запустити.

Driver catalog Microsoft

Ви також можете розпакувати цей архів з драйвером, перейти в "диспетчер пристроїв", натиснути правою кнопкою миші по влаштуванню і вибрати "Оновити драйвер". Далі вибрати нижній варіант "Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері" і вказати місце на розпакований архів.

Оновити драйвер вручну