Як створити Облікову Запис Майкрософт для Windows 10

Є багато переваг при вході в Windows 10 з обліковим записом Microsoft. Вона дозволяє синхронізувати параметри на різних пристроях, покупки додатків, музики, фільмів та ігор з магазину. Дозволяє зв'язати ліцензію Windows 10 з самої обліковим записом, що відкриє доступ до сервісів, як onedrive (хмарне сховище), Outlook (пошта), синхронізація контактів і багато зручних і класних інструментів.

При установці Windows 10, установник запропонує вам увійти за допомогою облікового запису від Майкрософт. Якщо ви не хочете створювати її, то можна використовувати windows 10 за допомогою локального профілю користувача. Ви завжди зможете переключитися в подальшому з створеної обліковим записом microsoft на локальний профіль користувача і навпаки.

Як створити обліковий запис Microsoft

Крок 1 . Зайдіть на офіційну сторінку microsoft.

Крок 2 . Заповніть запропоновану вам форму. Введіть ім'я, прізвище, адресу електронної пошти на яку хочете прив'язати обліковий запис або натисніть нижче Отримати нову адресу електронної пошти і Вам буде запропоновано створити нову пошту Outlook. Придумайте пароль і введіть свій номер телефону, що підвищить безпеку аккаунта і легко можна буде відновити його за допомогою номера. Дивіться нижче куди вводити дані на комп'ютері, щоб зв'язати свій створений аккаунт.

Створення облікового запису

Як на комп'ютері прив'язати обліковий запис microsoft

1 спосіб . Для прив'язки облікового запису Майкрософт на комп'ютері або ноутбуці перейдіть в параметри:

  • Натисніть Облікові записи .

Параметр облікового запису, пошти


  • Зліва виберіть Адреса електронної пошти та з право натисніть на Додати обліковий запис Майкрософт .

Додати обліковий запис Microsoft

  1. Введіть свої дані, які ви реєстрували вище і ваш обліковий запис причепиться до Windows 10.
  2. Якщо у вас немає облікового запису в microsoft, то натисніть Створити її  і слідувати запропонованим формам. (Це аналогічний спосіб, що описаний на початку.)

створити її


2 спосіб . Якщо ви створили ваш аккаунт і зайшли під локальним профілем, то просто зайдіть в " Параметри "> " облікові записи "> " Ваші дані "> " Ввійти замість цього ... " Введіть свої дані в запропонованій вам формі.

Ввійти замість цього з обліковим записом Microsoft